سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / از سوی رئیس سازمان صمت گیلان:
سرپرست جدید معاونت امور صنایع و معادن سازمان صمت گیلان معرفی شد
از سوی رئیس سازمان صمت گیلان:<br>سرپرست جدید معاونت امور صنایع و معادن سازمان صمت گیلان معرفی شد

از سوی رئیس سازمان صمت گیلان:
سرپرست جدید معاونت امور صنایع و معادن سازمان صمت گیلان معرفی شد

بازدیدها: 7

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر ،فرهاد دلق پوش در جلسه شورای اداری که با حضور معاونین و روسای ستادی سازمان برگزار شد، با ابلاغ حکمی، سعید اخلاقی را به عنوان سرپرست معاونت امور صنایع و معادن سازمان معرفی نمود.
فرهاد دلق پوش در جلسه شورای اداری که با حضور معاونین و روسای ستادی سازمان برگزار شد، با ابلاغ حکمی، سعید اخلاقی را به عنوان سرپرست معاونت امور صنایع و معادن سازمان معرفی نمود.

رئیس سازمان صمت گیلان مدیریت زنجیره تولید تا عرضه به صورت یکپارچه را از برنامه های اخیر وزارت صمت دانست و افزود: در شرایط سخت اقتصادی کشور، نیازمند پویایی و تحرک بیشتری به منظور خدمات رسانی به جامعه کار آفرینی هستیم.

فرهاد دلق پوش با بیان اینکه این مسئولیت ها امانتی بیشتر نیست؛ تصریح کرد: تعهد نسبت به مسئولیت بسیار ارزشمندتر از خود مسئولیت است و باید این موضوع در رفتار سازمانی ما متجلی شود و بایستی با اتحاد و همدلی؛ خدمت به مردم مبتنی بر خلاقیت در راستای رشد جامعه صورت گیرد.

وی همچنین از زحمات آقای منوچهر صدفی، معاون قبلی امور صنایع و معادن در طول تصدی این معاونت با اهداء لوح تقدیر؛ قدردانی بعمل آورد و با توجه به دانش و تجربه مدیریتی مهندس صدفی، وی را بعنوان مشاور و مسئول پیگیری نهضت ساخت داخل و توسعه صنایع دانش بنیان منصوب کرد.

گفتنی است سعید اخلاقی قبل از این در سمت رئیس اداره صنایع غیر فلزی سازمان در ذیل معاونت امور صنایع و معادن فعالیت داشت.