چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
استاندار در جریان بازدید از اداره‌ کل غله گیلان مطرح کرد؛<br>میزان قابل قبولی از کالاهای اساسی در گیلان، ذخیره‌سازی شده است / استمرار نظارت جدی نهادهای مسئول بر توزیع مناسب و عادلانه کالاها در همه مناطق استان / اجازه سوءاستفاده و دست‌اندازی به سفره مردم، به احدی داده نمی‌شود

استاندار در جریان بازدید از اداره‌ کل غله گیلان مطرح کرد؛
میزان قابل قبولی از کالاهای اساسی در گیلان، ذخیره‌سازی شده است / استمرار نظارت جدی نهادهای مسئول بر توزیع مناسب و عادلانه کالاها در همه مناطق استان / اجازه سوءاستفاده و دست‌اندازی به سفره مردم، به احدی داده نمی‌شود

بازدیدها: 7

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به ذخیره‌سازی میزان قابل قبولی از کالاهای اساسی در استان، استمرار نظارت جدی نهادهای مسئول بر توزیع مناسب و عادلانه کالاها در همه مناطق را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: اجازه سوءاستفاده و دست‌اندازی به سفره مردم، به هیچ احدی داده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی پس از بازدید از اداره کل غله استان در جمع خبرنگاران، هدف از این بازدید را بررسی میزان ذخایر کالاهای اساسی همچون شکر، برنج، گندم و موجودی این کالاها عنوان و بیان کرد: هم اکنون میزان ذخایر گندم 85 هزار تن ، آرد 25 هزار تن، برنج یک هزار تن و شکر هم 800 تن است ضمن آنکه از تهران هم درخواست شده و جای نگرانی نیست.

وی ادامه داد: دستگاه های نظارتی، تعزیرات و فرمانداران با همکاری اتحادیه ها و صنوف مختلف؛ بر نحوه توزیع این کالاها ، کیفیت پخت نان و توزیع عادلانه آرد به همه مناطق نظارت مداوم دارند و تکلیف کرده ام پای کار باشند.

استاندار گیلان با یادآوری تأکیدات مداوم خود بر ضرورت افزایش کیفیت نان، به مردم اطمینان‌خاطر داد که مسئولان مربوطه در زمینه تامین کالاهای اساسی و نیز نظارت بر قیمت آنها، با جدیت در میدان عمل هستند.

نماینده عالی دولت در گیلان تاکید کرد که اجازه سوءاستفاده به هیچ سودجویی داده نمی شود و هیچ کس حق دست اندازی به سفره و معیشت مردم را ندارد.

دکتر عباسی ضمن قدردانی از بازاریان و کسبه منصف ، از مردم خواست خود نیز ناظر بر وضعیت بازار باشند و در صورت مشاهده تخلف در هر بخشی؛ موضوع را به فرمانداری ها ، بخشداری ها و نیز دستگاه های نظارتی که راه های ارتباطی با آنها اطلاع رسانی شده، اعلام کنند.

استاندار گیلان با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و شمار دیگری از مدیران؛ از بخش های مختلف اداره کل غله استان از جمله انبار برنج و شکر، آزمایشگاه ها و حوزه اداری بازدید کرد.