پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها
استاندار گیلان در دیدار با جانبازان و خانواده های شهدای شاغل در استانداری عنوان کرد؛<br>حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب، وظیفه ای همگانی است / ضرورت پاسداشت سیره و جریان فکری شهدا و دلاورمردان عرصه مقاومت

استاندار گیلان در دیدار با جانبازان و خانواده های شهدای شاغل در استانداری عنوان کرد؛
حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب، وظیفه ای همگانی است / ضرورت پاسداشت سیره و جریان فکری شهدا و دلاورمردان عرصه مقاومت

بازدیدها: 10

استاندار گیلان حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب را وظیفه ای همگانی دانست و بر ضرورت پاسداشت سیره و جریان فکری شهدا و دلاورمردان عرصه مقاومت تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی در دیدار با جانبازان و خانواده های شهدا و ایثارگران شاغل در استانداری ، ولادت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) و روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت و افزود: اقتدار و آرامش امروز کشور مرهون فداکاری خانواده شهدا و جانبازان است.
وی خانواده شهدا و ایثارگران را میراث دار ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران خواند و گفت: خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران باید سیره و جریان فکری دلاورمردان عرصه مقاومت را پاسداری کنند.
استاندار گیلان پاسداری از آرمان های امام خمینی(ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب و نیز حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب را وظیفه ای همگانی دانست و اظهار داشت: صبر ، مقاومت و صداقت در رفتار و گفتار بعنوان مهمترین سیره شهدا و ایثارگران باید در جامعه پدیدار و متجلی شود.
وی با اشاره به توطئه دشمنان برای افکندن نهال تنومند انقلاب اسلامی گفت: ملت همیشه بیدار ایران با تاسی از قرآن و عترت و پیروی از منویات رهبری معظم، عزتمندانه ایستاده اند تا انقلاب اسلامی ایران را به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(عج) متصل کنند.
نماینده عالی دولت در گیلان ، پویایی و نشاط را عاملی مهم در توسعه همه جانبه و الزامی در همه بخش ها از جمله نظام اداری خواند و گفت: باید در سایه قانونمندی ، تسهیل گری و روان سازی اداری را دنبال کرد و با حذف بروکراسی های زائد ، رضایت مردم را فراهم آورد.
در این مراسم از جانبازان، ایثارگران و فرزندان شهدای شاغل در استانداری گیلان نیز تقدیر شد.