پنج‌شنبه , می 26 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / باحضور فرماندار رشت، برگزار شد؛آیین تکریم و معارفه شهردار شهر لولمان
باحضور فرماندار رشت، برگزار شد؛آیین تکریم و معارفه شهردار شهر لولمان

باحضور فرماندار رشت، برگزار شد؛آیین تکریم و معارفه شهردار شهر لولمان

بازدیدها: 23

آیین تکریم و معارفه شهردار شهر لولمان امروز با حضور فرماندار رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح اللهی فرماندار رشت در آیین تکریم و معارفه شهردار لولمان، به ضرورت مشارکت مردم در برنامه های توسعه شهری و همچنین مطالبه از منتخبین خود در شورای شهر تاکید و اظهار داشت: حضور و مشارکت مردم سرعت توسعه شهر ها را افزایش و هزینه های اجرایی آن را کاهش می دهد.

فرماندار رشت با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی دقیق جهت انجام کارهای ماندگار در سطح شهر توسط شهردارها، افزود: هر برنامه توسعه ای باید متکی با اسناد و نقشه های مناسب باشد در غیر این صورت نتیجه کارها در عرصه های مختلف نامتناسب و علاوه بر ضرر و زیان بالا مشکلات نیز دوچندان می شود.

وی به اختصاص بودجه 6 میلیارد تومانی در کمیته برنامه‌ریزی فرمانداری رشت برای شهر لولمان اشاره کرد و گفت: بودجه امسال لولمان صد در صد افزایش یافته و برای هر آنچه که درخواست شده بود از بهسازی تا فضای سبز به صورت کد دار در کمیته برنامه ریزی شهرستان رشت، ردیف اعتبار در نظر گرفته شده است.

نماینده عالی دولت در مرکز استان در پایان ضمن تشکر از تلاش‌های شهردار قبل و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید خواستار خدمت بیش از پیش به مردم نجیب لولمان شد و با مخاطب قرار دادن شهردار جدید گفت: شهرداری به عنوان سازمانی که سر و کارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.

در این آیین از خدمات ابراهیم صالحی توچاهی شهردار قبلی لولمان قدردانی و رحمان حسین نیا بعنوان شهردار جدید لولمان معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر لولمان امروز با حضور فرماندار رشت برگزار شد