چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها

بازدید بخشدار محترم کومله از بوم گردی و گردشگری روستایی لیسه رود

بازدیدها: 59

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،بخشدار کومله در بازدید بخشدار محترم کومله از بوم گردی و گردشگری روستایی لیسه رود گفت: توجه به بوم گردی و گردشگری روستایی موجب اشتغال و تحول در اقتصاد منطقه می شود.

کشاورز، اظهار داشت: بخش کومله از ظرفيت ها و جاذبه ها ي بسيار خوب و ارزشمندي در حوزه گردشگري و بوم گردي برخوردار است كه بايستي بستر و زيرساخت هاي لازم و اوليه آن با تعامل و همكاري خود مردم، سمن ها و برخي از دستگاه هاي اجرايي ذيربط مهيا گردد.

🔸 این مقام عالی دولت در بخش کومله در ادامه ضمن حمایت از ایجاد مناطق بوم گردی وگردشگری بخش، خاطرنشان کرد: بايد همه مردم، سمن ها و مسئولين با يک ديد و اعتقاد راسخ به سمت مباحث گردشگري و بوم گردي بروند و قبل از انجام هرگونه اقدامي، ابتدا بايستي اعتماد بين مردم و مجريان امر بخوبي برقرار گردد تا طرح و پروژه ها به نتيجه مطلوب برسد.

🔸کشاورز با اشاره به اینکه، گردشگري يک راهبرد و استراتژيك است نه صرفاً يك كار تفريحي؛ بيان داشت: زنده كردن مباحث گردشگري و بوم گردي در بخش کومله تأثير بسزائي در علاقه مندي و جذب جوانان به اينگونه مباحث خواهد داشت.

🔸وی تأکید کرد: مطالعه طرح ها و آموزش افراد، دو گام مهم در اجرای طرح هاي گردشگري و بوم گردي است كه بايستي مدنظر مسئولين و مجريان امر قرار گيرد. و همچنين اگر اقتصاد مردم نهادينه شود، مردمي توانمند و مناطقي امن در حوزه هاي مختلف خواهيم داشت.