پنج‌شنبه , می 26 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / بازدید هفتگی شهردار رشت از روند پیشرفت پروژه های فرهنگی و اجتماعی در محلات کم برخوردار رشت
بازدید هفتگی شهردار رشت از روند پیشرفت پروژه های فرهنگی و اجتماعی در محلات کم برخوردار رشت

بازدید هفتگی شهردار رشت از روند پیشرفت پروژه های فرهنگی و اجتماعی در محلات کم برخوردار رشت

بازدیدها: 13

بازدید هفتگی شهردار رشت از روند پیشرفت پروژه های فرهنگی و اجتماعی در محلات کم برخوردار رشت شهردار رشت از روند پیشرفت پروژه های فرهنگی و اجتماعی در محلات عینک و سلیمانداراب بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت صبح شنبه(۱۲ تیر) از روند پیشرفت اجرای پروژه های فرهنگی و اجتماعی در محلات عینک و سلیمانداراب بازدید کرد.

شهردار رشت ارتقای فرهنگ شهروندی، توجه به سلامت اجتماعی، ایجاد نشاط و امید به زندگی برای شهروندان را از رسالت های اصلی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری عنوان نمود و گفت: برای عملیاتی کردن برنامه های فرهنگی و اجتماعی همواره مدیریت شهری توسعه زیر ساخت های فرهنگی و ایجاد خانه سلامت و سرای محله را با مشارکت سایر دستگاه های متولی در دستور کار قرار داده است.

گفتنی است پروژه خانه سلامت محله عینک با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی گیلان به متراژ ۴۴۳ متر مربع و در دو طبقه و پروژه خانه فرهنگ در محله عینک با متراژ ۵۰۰ متر مربع در دو طبقه در دست احداث می باشد.

شایان ذکر است پروژه احداث خانه سلامت در محله سلیمانداراب از دیگر پروژه های شهرداری رشت است که با متراژ ۵۵۰ متر مربع در سه طبقه با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دست احداث قرار دارد.