سه‌شنبه , دسامبر 6 2022
آخرین خبرها
بالغ بر 9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز استان گیلان

بالغ بر 9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز استان گیلان

بازدیدها: 1

شرکت گاز استان گیلان با برنامه ریزی و اجرای مستمر مانورها و دوره های آموزشی توانسته است با نهادینه سازی فرهنگ ایمنی در سطح سازمان، آمار 9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه را به ثبت برساند.

به گزارش رایان خبر به نقل از روابط عمومی گاز استان گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر ثبت بالغ بر 9 میلیون نفرساعت کار بدون حادثه در این شرکت اظهار داشت: یکی از اهداف اصلی شرکت گاز افزایش امنیت خطوط شبکه و توزیع گاز در راستای حفظ پایداری جریان گاز مشترکین می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در همین راستا افزود: علیرغم محدودیت های مرتبط با کرونا، در پاییز امسال 10 مانور با حضور بالغ بر 250 نفر از پرسنل شرکت با موضوعات مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در سطح ادارات گاز استان به اجرا در آمده است.

حسین اکبر همچنین از انجام دوره های آموزشی برای کارکنان با موضوعات عبرت آموزی از حوادث و مدیریت واکنش در شرایط اضطراری در سه ماه سوم سال جاری خبر داد و گفت: دانش افزایی کارکنان در زمینه های مرتبط با HSE موجب افزایش ضریب ایمنی امور و کاهش احتمال وقوع حوادث خواهد شد.

وی در ادامه درخصوص حوادث رخ داده در بخش مشترکین گاز طبیعی، اظهار داشت: در پاییز امسال 7 مورد حادثه مرتبط با گاز در استان گزارش شده است که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 37 درصد کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه بر لزوم فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گسترده مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح جامعه تاکید کرد و از همه سازمان های مرتبط بویژه صدا و سیما و آموزش و پرورش درخواست کرد تا همانند سال های گذشته شرکت گاز را درجهت تحقق این هدف مهم یاری رسانند.