جمعه , مارس 24 2023
آخرین خبرها
با برگزاری مراسم معارفه؛مجید قاسم‌پور به عنوان بخشدار مرکزی رودسر معرفی شد

با برگزاری مراسم معارفه؛مجید قاسم‌پور به عنوان بخشدار مرکزی رودسر معرفی شد

بازدیدها: 71

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر محمد مهدی مظفری در نشست معارفه سرپرست بخشداری مرکزی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: انتخابات نماد بارز دموکراسی و مردم سالاری است از این رو باید جهت برگزاری هر چه باشکوهتر آن اهتمام جدی داشت.
محمدمهدی مظفری در نشست معارفه سرپرست بخشداری مرکزی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت: انتخابات نماد بارز دموکراسی و مردم سالاری است از این رو باید جهت برگزاری هر چه باشکوهتر آن اهتمام جدی داشت.

وی با بیان اینکه بخشداران جهت برگزاری انتخابات باید از همه ظرفیت‌ها بهره بگیرند افزود: انتخاب هیات‌های اجرایی جهت برگزاری انتخابات و ترغیب مردم جهت حضور حداکثری برای برپایی انتخاباتی پرشور دو وظیفه مهم بخشداران است که باید با زمان‌بندی مناسب در جهت برگزاری آن تلاش کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر از بخشداران و مدیران خواست تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کارها قرار داده و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

فرماندار شهرستان رودسر با اشاره به ظرفیت‌های موجود در روستاهای شهرستان در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان و درآمد پایدار برای دهیاری‌ها گفت: ظرفیت‌های موجود باید شناسایی شده و در زمینه انجام آن اقدامات مناسب صورت گیرد زیرا این امر توسعه همه جانبه روستاها را در پی خواهد داشت.

وی همچنین از بخشداران خواست در زمینه مدیریت زباله و پسماند اهتمام جدی و ویژه داشته باشند تا شاهد رهاسازی زباله‌ها در محیط بویژه حاشیه جاده‌ها نباشیم.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از زحمات حبیب رمضانی بخشدار اسبق مرکزی، مجید قاسم‌پور درویشی به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی رودسر معرفی شد.