چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
بخشدار لشت نشا ۱۲فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت

بخشدار لشت نشا ۱۲فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت

بازدیدها: 6

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، یادآور اتحاد و همبستگی تاریخی و پرشکوه ملت به پاخاسته و قهرمانی است که برای استقرار نظام مردم سالاری دینی و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش در همه پرسی تاریخی سال ۱۳۵۸ به تدبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مشارکت فعال و شورانگیز داشتند و کماکان در سایه منویات و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )، مسیر اقتدار، شکوه، استقلال و پیشرفت را عزتمندانه طی می نمایند و در برابر خدعه ها، تهدیدها و تحریم های ظالمانه بدخواهانِ نظام جمهوری اسلامی، ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی و شهیدان گلگون کفن و والامقام عقب نمی نشینند.
پیام ۱۲ فروردین سال ۵۸ که روز استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران، روز وحدت و تجلی حکومت عدل الهی است باید برای نسل جوان بخوبی تبیین شود. اعتماد و تکیه رهبری و ملت بر جوانان، یک الگوی مدیریتی بی نظیر را جلوی چشمان ما قرار می دهد. روزهایی که می توانست انقلاب نوپا وجامعه ایرانی را تا مرز فروپاشی و شکست به پیش برده با همت و مدیریت همین جوانان، به حماسه ای ماندگار تبدیل شد.


اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت این روز بزرگ ، عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم و امیدوارم در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به سال «تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» شده است، با تدبیر دولت و کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء