جمعه , می 27 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / بخشدار لشت نشا ۱۲فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت
بخشدار لشت نشا ۱۲فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت

بخشدار لشت نشا ۱۲فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت

بازدیدها: 6

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، یادآور اتحاد و همبستگی تاریخی و پرشکوه ملت به پاخاسته و قهرمانی است که برای استقرار نظام مردم سالاری دینی و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش در همه پرسی تاریخی سال ۱۳۵۸ به تدبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مشارکت فعال و شورانگیز داشتند و کماکان در سایه منویات و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )، مسیر اقتدار، شکوه، استقلال و پیشرفت را عزتمندانه طی می نمایند و در برابر خدعه ها، تهدیدها و تحریم های ظالمانه بدخواهانِ نظام جمهوری اسلامی، ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی و شهیدان گلگون کفن و والامقام عقب نمی نشینند.
پیام ۱۲ فروردین سال ۵۸ که روز استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران، روز وحدت و تجلی حکومت عدل الهی است باید برای نسل جوان بخوبی تبیین شود. اعتماد و تکیه رهبری و ملت بر جوانان، یک الگوی مدیریتی بی نظیر را جلوی چشمان ما قرار می دهد. روزهایی که می توانست انقلاب نوپا وجامعه ایرانی را تا مرز فروپاشی و شکست به پیش برده با همت و مدیریت همین جوانان، به حماسه ای ماندگار تبدیل شد.


اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت این روز بزرگ ، عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم و امیدوارم در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به سال «تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» شده است، با تدبیر دولت و کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء