چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
به صورت نمادین در روستای گرفم شهرستان رشت، صورت پذیرفت؛افتتاح 160 واحد مسکن مدد جویان با حضور معاون رئیس جمهور

به صورت نمادین در روستای گرفم شهرستان رشت، صورت پذیرفت؛افتتاح 160 واحد مسکن مدد جویان با حضور معاون رئیس جمهور

بازدیدها: 49

با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان و رئیس کمیته امداد کشور و فرماندار رشت، ۱۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ آیین افتتاح همزمان ۱۶۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان، مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور، مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت و همچنین کوچکی نژاد و آقازاده از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، در روستای گرفم شهرستان رشت برگزار شد.

برای احداث این واحدهای مسکونی که در مجموع هشت هزار و ۲۵۵ متر بوده و ۴۴ واحد در حوزه شهری و ۱۱۶ واحد در بخش روستایی واقع شده، بیش از ۱۱ میلیارد و ۲۹۱ میلیون تومان هزینه شده‌ است.

همچنین با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان و رئیس کمیته امداد کشور پروژه گازرسانی به ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان با هزینه چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید