شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
به مناسبت سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر، صورت پذیرفت‌؛دیدار فرماندار رشت با مادر شهید و جانباز‌عملیات بیت المقدس

به مناسبت سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر، صورت پذیرفت‌؛دیدار فرماندار رشت با مادر شهید و جانباز‌عملیات بیت المقدس

بازدیدها: 5

همزمان با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر، فرماندار رشت در دیدار با مادر شهید غلامرضا سالاری و جانباز سرافراز علیرضا جهان بین از ایشان تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی همزمان با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر، با مادر شهید غلامرضا سالاری از شهدای عملیات بیت المقدس در خرمشهر دیدار و به صورت نمادین از زحمات همسران و مادران شهدای والامقام شهرستان رشت تقدیر کرد.

وی همچنین به مناسبت گرامیداشت آزادسازی و فتح خرمشهر با جانباز 35 درصد علی جهان بین از جانبازان عملیات بیت المقدس در خرمشهر دیدار و از ایشان تقدیر کرد.

فرماندار رشت در این دیدار با تاکید بر اینکه همه ما مدیون فدا کاری های ارزشمند شهداء و جانبازان انقلاب اسلامی هستیم، افزود: آرامش و امنیت امروز ما حاصل فداکاری شهیدان است و یقین دارم راه این دلیرمردان، استمرار می یابد.

مهندس فتح اللهی با بیان اینکه این موضوع درس و الگویی زیبا برای همه ما است که با وجود سختی ها و محدودیت ها از اهداف خود دست برنداریم، خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع مقدس و پیروزهای رزمندگان در مقابله با جبهه کفر و استکبار با رهبری هوشمندانه امام راحل و عزم مردم انقلابی، خود نمونه بارزی در راستای غلبه بر محدودیت ها با اراده آهنین است که باید الگوی ما جهت غلبه بر مشکلات امروز کشور باشد.