پنج‌شنبه , می 26 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / به مناسبت هفته ناجا با حضور استاندار گیلان و فرماندار رشت، انجام شد؛دیدار با خانواده شهید نظم و امنیت در رشت
به مناسبت هفته ناجا با حضور استاندار گیلان و فرماندار رشت، انجام شد؛دیدار با خانواده شهید نظم و امنیت در رشت

به مناسبت هفته ناجا با حضور استاندار گیلان و فرماندار رشت، انجام شد؛دیدار با خانواده شهید نظم و امنیت در رشت

بازدیدها: 16

استاندار گیلان و فرماندار رشت عصر امروز (سه شنبه) به مناسبت هفته ناجا، با خانواده شهید نظم و امنیت استان حسن پاینده، در رشت دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ دکتر ارسلان زارع امروز با همراهی فرماندار رشت، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و شماری از فرماندهان نیروی انتظامی استان، با حضور در منزل شهید پاینده، با خانواده این شهید والامقام عرصه نظم و امنیت در رشت دیدار کرد.
دکتر ارسلان زارع با گرامیداشت یاد و خاطره شهید پاینده و تبریک هفته نیروی انتظامی به خانواده این شهید والامقام اظهار داشت: امنیت و نظم کنونی کشور و استان، مدیون رشادت ها و ایثارگری شهیدان از جمله شهدای نیروی انتظامی است که برای برقراری نظم ، جان خود را در طبق اخلاص نهادند.
وی نیروی انتظامی را در نزد مردم؛ نماد آرامش، امنیت و اقتدار خواند و با تصریح اینکه از دیدار با خانواده های شهدا، انگیزه و روحیه مضاعفی می‌گیریم، ادامه داد: اینکه خانواده های معظم شهدا، با صبوری و استقامت در جامعه حضور دارند؛ موجب افتخار و الگو برای همگان است.
وی نیروی انتظامی را حافظان نظم خواند و شهید پاینده که جانش را برای برقراری امنیت در استان تقدیم کرد، شایسته تجلیل دانست و گفت: از این شهید والامقام به عنوان فردی با سلوک اخلاقی پسندیده، اهل تعبد ، اخلاص و حسن خلق یاد می شود که همین ویژگی ها ، ارزشمند و به یاد ماندنی است.
استاندار گیلان در پایان این دیدار، لوح یادبودی به همسر شهید پاینده در تجلیل از فداکاری ، صبوری و استقامت آنان در راه ارزش های الهی و اسلامی اهدا کرد.
شهید حسن پاینده شهید عرصه نظم و امنیت استان گیلان، آبان ماه سال ۱۳۹۷ در درگیری با اراذل و اوباش در رشت به شهادت رسید.