پنج‌شنبه , می 19 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / تاکید استاندار گیلان بر ارائه گزارش روزانه از پیشرفت عملیات اجرایی باقیمانده آزاد راه رشت قزوین
تاکید استاندار گیلان بر ارائه گزارش روزانه از پیشرفت عملیات اجرایی باقیمانده آزاد راه رشت قزوین

تاکید استاندار گیلان بر ارائه گزارش روزانه از پیشرفت عملیات اجرایی باقیمانده آزاد راه رشت قزوین

بازدیدها: 7

استاندار گیلان تأکید کرد در راستای شتاب در تکمیل باقیمانده آزادراه قزوین-رشت، بصورت روزانه از روند عملیات اجرایی این پروژه گزارش های دقیقی ارائه شود.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی عصر امروز (پنجشنبه) در حاشیه بازدید از روند تکمیل باقیمانده آزادراه قزوین-رشت در محدوده منجیل به رودبار در گفت‌وگو با خبرنگاران؛ به پیشرفت حدود ۷۸ درصدی این پروژه اشاره و با بیان اینکه تکمیل و بازگشایی آزادراه جزء اولویت هاست؛ اظهارداشت: پرداخت مطالبات پیمانکاران و رفع موانع پیش‌رو توسط مدیران دستگاه‌های متولی استانی و شهرستانی مورد تأکید قرار گرفت.
نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر تسریع روند عملیات عمرانی، افزود: امیدوارم هرچه سریعتر شاهد بهره‌برداری از این پروژه مهم و رفع مشکل ترافیکی به ویژه در ایام تعطیلات باشیم.
وی با قدردانی از صبوری و همراهی مردم شریف رودبار ابراز امیدواری کرد که با روند رو به رشد زیرساخت‌ها اقتصاد منطقه و استان شکوفا شود.
استاندار گیلان به وقفه ایجاد شده در روند عملیات اجرایی پروژه اشاره و تأکید کرد که اقدامات باید به صورت روزانه به بنده گزارش شود.
وی همچنین بر لزوم بازگشایی راه‌های دسترسی محلی رودبار همچون مسیر قبل از افتتاح راه اصلی تأکید کرد تا مردم با مشکلات کمتری مواجه باشند.
دکتر عباسی تصریح کرد: دستگاه‌ها در کنار یکدیگر برای تسریع توسعه عمران و آبادانی همت ویژه داشته باشند.
وی همچنین امروز از روند احداث پل بزرگ سفیدرود منجیل نیز بازدید کرد