چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
تلاش بیشتر مدیریت شهری چاف و چمخاله در سال 1400 بمنظورارائه خدمات بیشتر به شهروندان

تلاش بیشتر مدیریت شهری چاف و چمخاله در سال 1400 بمنظورارائه خدمات بیشتر به شهروندان

بازدیدها: 33

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چاف و چمخاله، شهردار و اعضای شورای این شهر در آخرین روز کاری سال ۱۳۹۹ طی جلسه‌ای از زحمات یک سال گذشته کارکنان شهرداری قدردانی کردند.

📍کمیل لاهوتی در مراسم تقدیر از زحمات یک‌ساله کارکنان اداری و غیراداری شهرداری چاف و چمخاله و با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن عید نوروز اظهار کرد: یک سال سخت و دشوار باوجود ویروس کرونا سپری شد و باید از زحمات همه شما که طول این مدت خدمت‌رسانی کردید قدردانی کنم.

وی با بیان اینکه از روز اولی که وارد مجموعه شهرداری شدم برنامه‌ریزی‌هایی برای پروژه‌های مختلف به همراه اعضای شورا انجام شد، گفت: طی چهار سال گذشته پروژه‌های بزرگ و مهمی با کمک شما پرسنل شهرداری و همراهی مردم در شهر چاف و چمخاله انجام شد که باعث ایجاد فضایی جدید در توسعه شهری می‌شود.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه علی‌رغم وجود کرونا و محدودیت‌های مالی در سال جاری و سال‌های گذشته تلاش کردیم که پروژه‌ها از برنامه پیش‌بینی‌شده عقب نیفتد، افزود: شهر چاف و چمخاله دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که هرچقدر در این شهر کار شود بازهم ظرفیت بیشتری دارد و باید تلاش کنیم که در سال جدید باکار گروهی، خدمات بیشتری را برای مردم ارائه دهیم.