چهارشنبه , می 25 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / توجه به حوزه بهداشت و درمان شهرستان از مهم ترین نیازهای شهرستان رودسر است
توجه به حوزه بهداشت و درمان شهرستان از مهم ترین نیازهای شهرستان رودسر است

توجه به حوزه بهداشت و درمان شهرستان از مهم ترین نیازهای شهرستان رودسر است

بازدیدها: 1

فرماندار شهرستان رودسر گفت: توجه به حوزه بهداشت و درمان شهرستان از مهم ترین نیازهای شهرستان رودسر است

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر، محمد مهدی مظفری در نشست تکریم و معارفه رئیس بیمارستان شهید علی انصاری رودسر که با حضور دکتر دهنادی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد با بیان اینکه شهرستان رودسر فقط یک بیمارستان آنهم با امکانات محدود دارد اظهار داشت: انتظار می رود با توجه به کمبودهای موجود در حوزه بهداشت و درمان بویژه بیمارستان شهید انصاری، نگاه ویژه ای از سوی استان به این بیمارستان شود.

وی راه اندازی بخش سی تی اسکن را از خواسته های جدی و به حق مردم شهرستان عنوان کرد و افزود: راه اندازی این بخش ضمن دسترسی آسان بیماران به سی تی اسکن، در کاهش بیماران هم نقش بسزایی خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با قدردانی از زحمات کادر درمان بویژه در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: کادر زحمتکش درمان در راه خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکردند و در این راه شهدای زیادی نیز تقدیم کردند و این از خودگذشتگی همواره ادامه دارد.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از تلاش های دکتر حسین باصره، دکتر آرش یوسفی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان شهید انصاری رودسر معرفی شد.