شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
جانشین رئیس ستاد کرونا گیلان عنوان کرد؛تشریح تمهیدات اتخاذ شده برای برگزاری حضوری امتحانات نهایی در گیلان

جانشین رئیس ستاد کرونا گیلان عنوان کرد؛تشریح تمهیدات اتخاذ شده برای برگزاری حضوری امتحانات نهایی در گیلان

بازدیدها: 3

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر ،جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا گیلان تمهیدات اتخاذ شده برای برگزاری حضوری آزمون دانش آموزان دوره های نهم و دوازدهم را تشریح کرد.
محمود قاسم نژاد با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مقابله و مدیریت با کرونای استان گیلان اظهار داشت: با توجه به برگزاری حضوری آزمون پایه های نهم و دوازدهم و نیز اهمیت موضوع سلامت دانش آموزان، اولیا و کادر مربیان و معلمان تمهیداتی اتخاذ شده که فاصله دو متری بین دانش اموزان الزامیست که دست اندر کاران باید بر این امر توجه داشته باشد.

وی ادامه داد: چنانچه افرادی دچار بیماری تشخیص داده شوند با ارائه شماره ملی به دانشگاه علوم پزشکی استان، در مراقبت خواهند بود و روند درمانی آنان صورت خواهد گرفت و چنانچه دانش آموزانی مبتلا به بیماری باشند در اتاق ایزوله، آزمون گرفته خواهد شد.

قاسم نژاد دریافت کارت ورود به جلسه در پایه های نهم و دوازدهم را الکترونیکی عنوان و تصریح کرد: نیاز به حضور افراد و دانش اموزان برای دریافت کارت نیست ضمن آنکه داخل مدرسه نیز تمهیداتی اتخاذ شده که دانش آموزان برای امتحانات با فاصله از هم حضور داشته باشند.

جانشین رئیس ستاد مقابله و مدیریت کرونای گیلان ادامه داد: برای کسانی که جزو تصحیح کنندگان اوراق در مراکز حوزه ها هستند نیز تمهیدات بهداشتی اتخاذ شده است.

وی افزود: برای مدارس شبانه روزی که دارای پایه های نهم یا دوازدهم هستند، مقرر شد با کاهش دانش آموزان در خوابگاه ها حضور داشته و در امتحانات شرکت داشته باشند.