چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
جذب حدود 41 هزار مشترک گاز طبیعی در استان گیلان طی سال گذشته

جذب حدود 41 هزار مشترک گاز طبیعی در استان گیلان طی سال گذشته

بازدیدها: 5

با اجرای عملیات گازرسانی در سال گذشته، حدود 41 هزار مشترک گاز طبیعی در گیلان جذب شده است.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی گاز گیلان، عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان این خبر اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک در سال 1400، مجموع مصرف کنندگان گاز طبیعی در گیلان به بیش از یک میلیون و 182 مشترک افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه از مجموع مشترکین گاز جذب شده در سال گذشته، بیش از 23 هزار مشترک متعلق به شهرهای استان بوده است، گفت: علیرغم پایان عملیات گازرسانی به شهرها، این شرکت با برنامه ریزی مدون برای برخورداری همه مشترکین در مناطق و حفرات خالی شهرها از نعمت گاز طبیعی تلاش می کند.

جمال نیکویی همچنین با بیان اینکه در سال 1400 به بیش از 17 هزار متقاضی گاز روستایی، گازرسانی شده است، بیان کرد: این شرکت در سال گذشته موفق شد با گازرسانی به 14 روستای صعب العبور و کوهستانی، تعداد روستاهای برخوردار از گاز در گیلان را به 2 هزار و 94 روستا و درصد بهره مندی گاز روستایی استان را به بالای 96 درصد برساند.

مدیرعامل گاز گیلان در خاتمه از همه مشترکین و مصرف کنندگان به ویژه مشترکین جدید گاز طبیعی درخواست کرد تا ضمن رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی، برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، کلیه خدمات مورد نیاز خود را از درگاه های الکترونیک همچون تلفن گویای 3414، سایت و یا نرم افزار موبایلی شرکت گاز دریافت نمایند.