پنج‌شنبه , می 19 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / جلسه ستاد سوخت شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد
جلسه ستاد سوخت شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

جلسه ستاد سوخت شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

بازدیدها: 2

جلسه ستاد سوخت به ریاست فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

حمید رضایی فرماندار در جلسه ستاد سوخت شهرستان آستانه اشرفیه ضمن ارزشمند خواندن سوخت و فرآورده های نفتی گفت: فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه به منظور هدفمند کردن مصرف سوخت و نیز پیشگیری از سوء استفاده از این فرآورده ارزشمند اقدام به تشکیل جلساتی در این خصوص نموده که پیامد آن نیز بسیار موثر خواهد بود و رویه شدن برگزاری این جلسات مطمئناً از سوء استفاده ها جلوگیری خواهد کرد.

  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه پس از تقدیر و تشکر از رییس تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه های نظارتی مرتبط ،در خصوص نحوه نظارت بر فرآیند توزیع و مصرف در شهرستان ادامه داد: شرکت نفت مهمترین مرجع برای کنترل و جلوگیری از انحراف توزیع سوخت می باشد . که همکاری و نظارت مستمر دستگاههای نظارتی و شرکت نفت موجب شده تا در موارد اخیر در زمینه ی سوخت کمترین آسیب به شهرستان وارد شود.

  وی ضمن تاکید بررعایت شیوه نامه های بهداشتی در جایگاههای فروش سوخت در مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: باید از زحمات آحاد ملت و همه دستگاه ها اجرایی در بهبود وضعیت کرونایی موجود تشکر کرد اما بهتر این است برای برون رفت کامل از این مشکل همه بخصوص جایگاههای توزیع سوخت با جدیت بیشتر از گذشته به رعایت موارد بهداشتی اقدام نمایند.

  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه برای رفع مشکلات و هرچه کمتر شدن آن در مواقع بحرانی گفت: همه دستگاه ها از هم اکنون و در شرایط عادی باید هماهنگی های لازم را برای روزهای حساس و بحرانی در دستور کار خود قرار دهند و با دوراندیشی و برنامه ریزیهای مناسب آمادگی لازم را برای مواقع ضروری و بحرانی کسب نمایند.