چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
جهانبخش جم، بخشدار لشت نشا طی پیامی فرخنده میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) را تبریک گفت

جهانبخش جم، بخشدار لشت نشا طی پیامی فرخنده میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج) را تبریک گفت

بازدیدها: 8

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نیمه شعبان”،روز میلاد فرخنده یگانه منجی عالم بشریت ،امید انسانها ،فخر مسلمانان و پرچمدار عدالت؛ عادل عدل گستر مهدی موعود حضرت ولی عصر (عج) است.
او که وجود مطهرش عرشیان را تسبیح گوی و فرشیان را در انتظار نشانده است و چشم به راهیم تا با ظهورش شمیم عطرآگین و نسیم روح نواز صلح و عدالت و آرامش را در سراسر جهان هستی بگستراند و شب ظلمانی انتظار را به روشنی صبح امیدواری بدل نماید.
نامگذاری این روز فرخنده به نام ” سربازان گمنام امام زمان (عج)” موید جایگاه حساس و نقش راهبردی و کلیدی وزارت اطلاعات در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی است .مجاهدت های صادقانه و خالصانه نیروهای بصیر ،هوشمند و غیوری که بدون نام و نشان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه نقش آفرینی می کنند قابل ستایش است .
اینجانب، فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، عدل گستر گیتی، حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) را به پیشگاه فرزند بر حقش مقام معظم رهبری ،سربازان سختکوش و بی نام و نشان آن حضرت و مردم ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه مردم فهیم لشت نشاء تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی مردم عزیز ایران را آرزومندم .
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء