شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
جهانبخش جم بخشدار لشت نشا طی پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت متن پیام بدین شرح است:

جهانبخش جم بخشدار لشت نشا طی پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت متن پیام بدین شرح است:

بازدیدها: 8

بسم الله الرحمن الرحیم اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌
 
رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید. ای عاشقان امید که دل و جان را در چشمه طاعت و عبادت خدای متعال جلا و اندیشه و احساسمان را با پرهیزگاری و تقوا ممزوج و از فرصتهای روح افزا و سعادت بار سحری میوه خلوص و صفا چیده باشیم و ایمانی عمیق و استوار برای مقابله با هر آنچه تباهی و ناپاکی است کسب کرده باشیم.
اکنون عطر دلانگیز ایمان در دلها به مشام میرسد ،گل بوته های صبر و مبارزه با نفس در جانها شکفته میشود. روز عید فطر همه چیز رنگ و بوی خدایی دارد. عید فطر زمان شکفتن گلهای ایمان در دل و جان انسان است. تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند.
خوشا به حال کسانی که در پرتو فرصت نورانی ماه مبارک رمضان و در سایه شب‌های پرفیض قدر، توشه‌ای از تقوی برگرفته و با ذکر «الهم اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال این عید رفته اند. این جانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمین، عید بزرگ و خجسته فطر و حلول ماه شوال را به مردم مؤمن، خداجو و ولایتمدار ایران به ویژه مردم نیک فطرت بخش لشت نشاء تبریک و تهنیت عرض نموده و رستگاری، عزت و کرامت همگان را از آستان خداوند قادر متعال مسالت دارم.
جهانبخش جم
بخشدار لشت نشاء