چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
در راستای انجام مقدمات افتتاح رسمی فرمانداری شهرستان خمام؛سرپرست فرمانداری خمام معرفی شد

در راستای انجام مقدمات افتتاح رسمی فرمانداری شهرستان خمام؛سرپرست فرمانداری خمام معرفی شد

بازدیدها: 39

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،در راستای انجام مقدمات افتتاح رسمی فرمانداری خمام، سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشستی داخلی معرفی شد.
در راستای انجام مقدمات استقرار فرمانداری شهرستان رشت در نشستی داخلی با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان و فرماندار رشت، عبدالوحید احمدی به عنوان سرپرست فرمانداری خمام معرفی شد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان در این نشست با تبریک ارتقای بخش خمام به شهرستان و یادآوری پیگیری‌های مستمر استاندار گیلان برای تحقق این مهم تصریح کرد: با توجه به اینکه راه اندازی رسمی فرمانداری شهرستان خمام نیازمند تدارک زیرساخت‌ها و امکانات اولیه است، این نشست به صورت داخلی برگزار می‌شود تا پس از تدارک مقدمات لازم، طی مراسمی رسمی فرمانداری این شهرستان افتتاح شود.

مجید هاشم‌پور با بیان اینکه با حکم استاندار گیلان، عبدالوحید احمدی با حفظ سمت، مسئولیت سرپرستی فرمانداری خمام و فراهم آوردن مقدمات، این سمت را عهده دار می‌شود، افزود: با توجه به ظرفیت‌های راهبردی که در شهرستان خمام وجود دارد، انتظار می‌رود نهایت تلاش خود را در جهت تامین زیرساخت‌ها و امکانات مورد نیاز یک شهرستان به کارگیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی به عنوان اولین واقعه سیاسی مهم قرن جدید اظهار داشت: در همین راستا همه باید تلاش کنیم این انتخابات در بهترین وجه و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

در ادامه این نشست علی فتح اللهی فرماندار رشت نیز با اشاره به پیگیری‌های ارزشمند صورت پذیرفته در راستای تحقق آرزوی دیرینه مردم منطقه خمام برای شهرستان شدن آن، ابراز امیدواری کرد که با ارتقای این بخش به شهرستان، شاهد توسعه بیش از پیش خمام باشیم.

عبدالوحید احمدی سرپرست فرمانداری خمام نیز در این نشست با تشکر از اعتماد استاندار گیلان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت‌های بالای شهرستان خمام، هر چه سریع‌تر زمینه فراهم آوردن لوازم و زیرساخت‌های مورد نیاز یک شهرستان را فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه در گام اول ارتقای ادارات در سطح شهرستان پیگیری خواهد شد، افزود: در این زمینه نیازمند همکاری مدیران کل استانی هستیم تا بتوانیم خمام را هر چه سریعتر به جایگاه واقعی برسانیم.