چهارشنبه , می 25 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / در راستای حمایت از تولید صورت پذیرفت؛بازدید فرماندار رشت از شرکت پشمبافی ایران برک
در راستای حمایت از تولید صورت پذیرفت؛بازدید فرماندار رشت از شرکت پشمبافی ایران برک

در راستای حمایت از تولید صورت پذیرفت؛بازدید فرماندار رشت از شرکت پشمبافی ایران برک

بازدیدها: 4

فرماندار رشت در راستای حمایت تولید از شرکت پشمبافی ” ایران برک ” بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح‌اللهی امروز در حاشیه بازدید از شرکت پشمبافی ایران برک اظهار کرد: در به کارگیری از همه ظرفیت های موجود جهت حمایت از تولید به عنوان مهمترین اولویت، مصمم هستیم.

فرماندار رشت در این دیدار با بیان اینکه حمایت جدی از تولید از برنامه ها و اولویت های اصلی فرمانداری است، تاکید کرد: با توجه به اهمیت تولید در رونق اقتصاد و معیشت مردم و رفع معضل بیکاری در جامعه، مصمم هستیم از تمام توان و ظرفیت خویش جهت حمایت از تولیدکنندگان بهره بگیریم.

وی با اشاره به بکارگیری بیش از دویست نفر در شرکت ایران برک که نزدیک به پنجاه درصد آن را بانوان تشکیل می دهند، افزود: وقتی اشتغالزایی شود، درآمد و معیشت مردم بدون مشکل خواهد بود و در نتیجه رضایتمندی حداکثری را در پی خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با تاکید بر ضرورت اجتماعی اشتغال زنان در جامعه، اضافه کرد: اگر بخواهیم به سمت توسعه پیش برویم به نیروی کار نیاز داریم و نیروی کار هم باید به گونه ای باشد که تمام بخش های جامعه را تحت پوشش قرار دهد و اگر زنان در جامعه مشغول به کار شوند بخشی از نیروی کار جامعه را تامین می کنند و موجب تقویت اعتماد به نفس و پیشگیری از یاس و نا امیدی در این قشر می گردد.

فتح‌اللهی در ادامه افزود: در کارخانه ایران برک مشکلاتی مربوط به تامین مواد اولیه و داشتن بدهی به بانک ها و تامین اجتماعی وجود دارد که باید با برنامه ریزی مشخص در راستای مانع زدایی و افزایش تولید گام های موثری برداشته شود.

فرماندار رشت با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان، افزود: باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه تکنولوژی برای رفع چالش های تامین مواد اولیه با کیفیت بالا در شرکت های تولیدی استفاده کرد.