پنج‌شنبه , می 19 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / در راستای حمایت از تولید صورت پذیرفت؛
بازدید میدانی فرماندار رشت از کارخانه ریسندگی گیلان
در راستای حمایت از تولید صورت پذیرفت؛<br>بازدید میدانی فرماندار رشت از کارخانه ریسندگی گیلان

در راستای حمایت از تولید صورت پذیرفت؛
بازدید میدانی فرماندار رشت از کارخانه ریسندگی گیلان

بازدیدها: 5

فرماندار رشت در راستای حمایت از تولید از کارخانه ریسندگی گیلان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح‌اللهی امروز در حاشیه این بازدید و در گفتگو با مدیران این مجموعه با ستایش از فعالیت خوب و روند رو به رشد این واحد تولیدی، گفت: صنعت نساجی یکی از پربازده ترین صنایع در کشور است و سرمایه گذاری در آن علاوه بر تأمین سهم بزرگی از اشتغال، ارزش افزوده فراوانی در بر دارد.

نماینده علی دولت در مرکز استان در ادامه تصریح کرد: بخش اعظمی از مواد اولیه مورد نیاز در صنعت نساجی از داخل کشور قابل تأمین است و می توانیم با برنامه ریزی برای ایجاد رونق در این صنعت علاوه بر تأمین اشتغال پایدار از ارزبری در اثر واردات منسوجات و ورود کالاهای بی کیفیت خارجی به داخل کشور جلوگیری کنیم.

فرماندار رشت با تاکید بر اهمیت بازدیدهای میدانی از واحدهای تولید و بررسی مشکلات و مسائل آنها، اظهار کرد: شنیدن مسائل و مشکلات صنعتگران سبب خواهد شد در کارگروه های رفع موانع تولید و جذب سرمایه گذاری به رفع این مشکلات پرداخته و شاهد حرکت مثبت در راستای رونق و جهش تولید باشیم.

فتح اللهی با اشاره بر ضرورت رعایت مسایل زیست محیطی در کارخانه جات تولیدی، افزود: برخورداری از آب و هوای سالم و پاک از حقوق اولیه هر شهروند محسوب می شود. مسوولان واحد های تولیدی باید در کنار کار تولید و بحث اشتغالزایی به مباحث زیست محیطی نیز توجه جدی داشته باشند.

گفتنی است گروه کارخانجات ریسندگی گیلان با ایجاد اشتغال برای 520 نفر و تولید انواع نخ هایبالک و نخ فرش با ظرفیت تولید 6700 تن در سال در حال فعالیت می باشد.