شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
در نشست هنرمند با مدیرکل صداوسیمای گیلان مطرح شد:تشریک مساعی برای آگاه‌سازی مدیریت مصرف برق و گذر از پیک تابستان

در نشست هنرمند با مدیرکل صداوسیمای گیلان مطرح شد:تشریک مساعی برای آگاه‌سازی مدیریت مصرف برق و گذر از پیک تابستان

بازدیدها: 9

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،هنرمند اظهار داشت: تابستان سالجاری وضعیت صنعت برق بسیار ویژه و حساس‌تر از گذشته است زیرا باتوجه افزایش زودرس دمای هوا و افزایش مصرف برق، کاهش تولید در نیروگاه‌های برقابی، استخراج غیرمجاز رمزارزها و… مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان طی نشستی صمیمی به گفتگو با محمد باقرزاده، مدیرکل صداوسیمای استان گیلان پرداخت.

هنرمند اظهار داشت: تابستان سالجاری وضعیت صنعت برق بسیار ویژه و حساس‌تر از گذشته است زیرا باتوجه افزایش زودرس دمای هوا و افزایش مصرف برق، کاهش تولید در نیروگاه‌های برقابی، استخراج غیرمجاز رمزارزها و… مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

هنرمند ضمن تشکر از صداوسیمای مرکز استان بجهت همراهی با این شرکت در گذر از پیک مصرف تابستان گفت: امیدواریم بتوانیم با تعامل و برنامه ریزی صحیح، از ظرفیت شبکه استانی باران برای اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: شبکه استانی باران بجهت محتوای آن، توانمندی و تاثیرگذاری بسیار خوبی در استان دارا می‌باشد و رسانه ملی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و این امر باعث بهبود عملکرد مدیران در حل مشکلات مردم می‌شود و سازمانهای خدمات رسان نیازمند انتقاد و پیشنهاد بوده و صدا و سیمای استان در این زمینه نقش بسزایی دارد.

در ادامه دکتر باقرزاده مدیر کل صدا و سیمای استان ضمن تشکر از تلاش‌های کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه استان یکی از مهمترین اهداف رسانه استانی است و صدا وسیمای مرکز گیلان همواره تلاش دارد تا در راستای توسعه همه جانبه استان در بخش‌های مختلف قدم بردارد و با برقراری تعامل دوسویه می‌توان تا اندازه زیادی دستگاههای مختلف را در رسیدن به اهداف یاری کرد.

مدیرکل صداوسیما بر پاسخگویی به موقع مسئولین و سازمان‌ها تاکید کرد و گفت: صداوسیما برای بیان بیش از بیش ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در حوزه‌های مختلف صنعت برق و همراهی با این صنعت بویژه آگاه‌سازی مدیریت مصرف برق آمادگی کامل دارد.

گفتنی است در این نشست مقرر شد با تعامل و همکاری دو سازمان، تولیدات محتوایی با موضوع مدیریت مصرف برق از طریق شبکه باران به سمع و نظر مردم شریف استان رسانده شود.