شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
رئیس کل دادگستری گیلان از روند احیای تولید در شرکت صنایع ابریشم گیلان بازدید کرد؛ظرفیت تولید کارخانه صنایع ابریشم طی بازه شش ماهه به هشتاد درصد می‌رسد

رئیس کل دادگستری گیلان از روند احیای تولید در شرکت صنایع ابریشم گیلان بازدید کرد؛ظرفیت تولید کارخانه صنایع ابریشم طی بازه شش ماهه به هشتاد درصد می‌رسد

بازدیدها: 11

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،فلاح میری با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ نفر در شرکت صنایع ابریشم گیلان به طور مستقیم در دو شیفت مشغول به کار هستند، اظهار امیدواری کرد: به زودی و با ادامه روند احیای این کارخانه، ظرفیت تولید در آن طی بازه شش ماهه به هشتاد درصد برسد.
حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان با حضور در کارخانه صنایع ابریشم گیلان از روند احیای تولید در این کارخانه دیدن کرد.

سید مهدی فلاح میری، دادستان مرکز استان گیلان نیز در این بازدید حضور داشت و گفت: پس از دستور رئیس محترم قوه قضائیه در سفر به گیلان، رسیدگی به وضعیت شرکت ابریشم و تسریع روند احیای تولید این کارخانه در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به رسیدگی به پرونده کیفری خریداران شرکت صنایع ابریشم گیلان، بر عزم راسخ دستگاه قضایی با همکاری مسئولین و متولیان دلسوز برای رفع موانع و راه اندازی کامل و احیای صنایع ابریشم تاکید و تصریح کرد: با بررسی‌های صورت گرفته بخش زیادی از دستگاه‌های تولیدی و امکانات موجود در این کارخانه قابل استفاده بوده که با پیگیری، در حال راه اندازی است.

فلاح میری با بیان اینکه در حال حاضر ۵۰ نفر در این کارخانه به طور مستقیم در دو شیفت مشغول به کار هستند، اظهار امیدواری کرد: به زودی و با ادامه روند احیای این کارخانه، ظرفیت تولید در آن طی بازه شش ماهه به هشتاد درصد برسد.