شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
رایزنی شهردار با وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف پارک مفاخر رشت و اخذ ۳۰۰۰ تن قیر

رایزنی شهردار با وزیر جهاد کشاورزی و معاون وزیر راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف پارک مفاخر رشت و اخذ ۳۰۰۰ تن قیر

بازدیدها: 6

شهردار رشت در سلسله جلسات خود در تهران با وزیر جهاد کشاورزی، معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و رییس سازمان راهداری کشور در مورد تعیین تکلیف پارک مفاخر رشت، اخذ ۳ هزار تن قیر از اعتبارات سال ۱۴۰۰ بازآفرینی و مواردی از این دست دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، «سید محمد احمدی» امروز دوشنبه(۲۷ اردیبهشت) در ادامه سلسله جلسات خود در تهران با مسئولان کشوری جهت رایزنی برای حل مشکلات شهری با وزیر جهاد کشاورزی، معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهردار رشت امروز در جلسه‌ای که با کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی داشت در خصوص پارک مفاخر رشت، ضرورت استفاده از ظرفیت قانونی ماده ۱۱ لایحه خرید و تملک و اراضی برای اجرای برنامه‌های عمومی، عمرانی مصوب سال ۵۸ رایزنی‌هایی را انجام داد.

پس از پیگیری‌های اکید شهردار رشت وزیر جهاد کشاورزی به مسعود منصور رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای تعیین تکلیف پارک مفاخر رشت دستورات لازم را صادر و مراتب آن را ابلاغ کرد.

لازم به ذکر است سید محمد احمدی شهردار رشت در ادامه پیگیری‌های خود امروز جلسه‌ای نیز با مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و داریوش امانی رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور داشت.

در این جلسه شهردار رشت از داریوش امانی ریس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور درخواست کرد قیر مورد نیاز برای آسفالت جاده‌های شریانی منتهی به شهر رشت اختصاص یابد که وی دستورات لازم جهت تحقق این مهم را صادر کرد.

شهردار رشت همچنین با معاون وزیر راه و شهرسازی در مورد اخذ ۳ هزار تن قیر از اعتبارات سال ۱۴۰۰ طرح‌های بازآفرینی و لزوم تسریع در پرداخت اعتبارات مصوب شده بازآفرینی گفت‌وگو کرد که در نتیجه این امر دستور آن از سوی آقای عبوری معاون وزیر راه صادر شد.