جمعه , مارس 24 2023
آخرین خبرها
ستاد پیشگیری و مدیریت بحران شهرستان آستانه اشرفیه تشکیل جلسه داد

ستاد پیشگیری و مدیریت بحران شهرستان آستانه اشرفیه تشکیل جلسه داد

بازدیدها: 7

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ دکتر رضائی صبح امروز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت و پیشگیری بحران با بیان اینکه استمرار خدمات به مردم یک اصل مهم در هنگام بحران است، اظهار کرد: یکی از انتظارات مردم در هنگام مواجه با بحران هایی مثل بارش برف در دسترس بودن مسئولان و استمرار خدمات به‌ موقع در تمامی حوزه‌ها است لذا باید این امر مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد مدیریت بحران گفت: در برف پیش رو تمامی مصوبات جلسات گذشته ستاد مدیریت بحران به قوت خودش باقی و باید اجرایی شده و نباید خللی در زندگی مردم وارد شود به این دلیل تمامی نانوایی‌ها باید در آمادگی کامل باشند.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه بازگشایی مسیرهای اصلی باید به مهمترین اولویت اداره راه مبدل شود، تصریح کرد: در خصوص انجام مراحل برف‌روبی در هنگام بارش برف باید راه‌های اصلی، راه‌های مواصلاتی به بخش‌های تاسیساتی مثل مثل سایت شهید خوش سیرت بازگشایی شوند.
رضایی افزود: خوشبختانه سوخت جایگزین برای نانوایی‌ها و واحدهای تولیدی و مرغ‌داری ها تعریف و این امر در برف پیش‌رو هم باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به ظرفیت های بخش خصوصی گفت: شهرداری و اداره راه باید در صورت لزوم از ظرفیت بخش خصوصی به منظور مدیریت بحران استفاده کند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود: تمامی دستگاهها و مدیران اجرایی، بخشداران و دهیاران باید ضمن آماده نمودن تمام ماشین آلات و امکانات در حوزه مسئولیت خود حاضر بوده و سریعا اقدامات لازم را در جهت مدیریت بحران بعمل آورند .