چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها

سرپرست شهرداری لنگرود در مراسم تجلیل کارگردان شهرداری:
با نظارت شورای محترم پیگیر معوقات گذشته پرسنل و تعیین وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری هستیم

بازدیدها: 54

اختصاصی پایگاه خبری رایان خبر/به مناسبت گرامیداشت روز کارگر شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود طی مراسمی از زحمات پرسنل خدماتی شهرداری قدردانی نمود .
در این مراسم که با حضور جمعی از پرسنل شهرداری ،اصحاب رسانه و اعضای شورای شهر در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد، مصطفی طالبی ،سرپرست شهرداری لنگرود با بیان اینکه فقط ۱۱ اردیبهشت روز کارگر نیست، گفت :چرخه تولید مملکت به دست توانای کارگران عزیز و زحمتکش می‌چرخد بنابراین هر روز , روز کارگر است و باید به مقام شامخ این عزیزان ارج نهیم.
وی در ادامه با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از تلاش‌ها و زحمات نیروهای کارگری شهرداری قدردانی نمود و گفت: اگر در شهرداری توفیقی حاصل شده به همت کار و تلاش کارگران عزیز و پرسنل زحمتکش شهرداری بوده است.
سرپرست شهرداری لنگرود با بیان اینکه بنده چند ماهی است که توفیق خدمتگزاری در شهر لنگرود را دارم و به نوبه خودم دست تک‌تک کارگران عزیز شهرداری که همواره در کنارما عاشقانه هستند میبوسم، اظهار داشت: با تعامل و همکاری که بین شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود برقرار است پیگیر پرداخت مطالبات معوقه پرسنل زحمتکش شهرداری هستیم .وی همچنین افزود: درصدیم با نظارت شورای محترم این معوقات را پرداخت نماییم همچنین هم اکنون پرداخت حقوق پرسنل نیز به روز رسانی شده است بغیر از مطالبات بازنشستگان که سنوات خود را هنوز دریافت نکرده اند.
وی سپس از تبدیل وضعیت پرسنل شهرداری لنگرود در سال جاری خبر داد که در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.
طالبی تصریح کرد : تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری لنگرود از اولویت‌های ما در سال ۱۴۰۱ می باشد.
سرپرست شهرداری لنگرود در بخش دوم سخنان خود هفته شوراها را نیز تبریک گفت و بیان داشت: نهم اردیبهشت روز شوراها است و نشان از تصمیم مردم و خرد جمعی است.
وی خاطر نشان کرد: پوشیدن لباس خدمت توفیقی است که نصیب هر کسی نمی شود و این فرصت خدمت به شهروندان را باید غنیمت شمرد و از لحظه لحظه آن برای خدمت رسانی بهره گرفت .
سرپرست شهرداری لنگرود با بیان اینکه نقش هماهنگی و نظارتی در پیشبرد امور شهرداری‌ها امکانپذیر نمی‌شود مگر با تعامل و همدلی اعضای شورای شهر
وی با بیان اینکه بنده خودم را یکی از اعضای شورای شهر می دانم اظهار داشت:هرچه تعامل و رفاقت بین شهرداری و شورای اسلامی بیشتر باشد امور بهتر انجام می‌گیرند.