شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها
سرپرست فرمانداری لنگرود خبر داد<br>خروج لنگرود از وضعیت قرمز کرونایی/ مبارزه با امیکرون همچنان ادامه دارد

سرپرست فرمانداری لنگرود خبر داد
خروج لنگرود از وضعیت قرمز کرونایی/ مبارزه با امیکرون همچنان ادامه دارد

بازدیدها: 3

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،سرپرست فرمانداری لنگرود، از نارنجی شدن وضعیت کرونایی این شهرستان خبر داد و گفت: در شبانه روز گذشته ۱۹ بسنری جدید داشتیم.

محمدرضا جلالی در گفت وگو با ایسنا، از تغییر رنگ بندی کرونایی شهرستان لنگرود از قرمز به نارنجی خبر داد و اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۱۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا را بستری کردیم و یک مورد فوتی داشتیم.

وی با تاکید بر لزوم واکسیناسیون افراد بالای پنج سال، افزود: ۹۰ درصد جمعیت بالای پنج سال شهرستان لنگرود دز اول و ۸۶ درصد دز دوم را تزریق کردند.

سرپرست فرمانداری لنگرود، از واکسیناسیون ۴۱ درصدی افراد واجد شرایط در نوبت سوم خبر داد و خاطرنشان کرد: هنوز در پیک امیکرون به سر می بریم و لذا نظارت های بهداشتی و گشت های مشترک شبکه بهداشت و درمان و اصناف همچنان ادامه دارد.

جلالی، با اشاره به صدور ۴۳ مورد اخطار بهداشتی، عنوان کرد: دو باب قهوه خانه و یک باب نانوایی نیز به خاطر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شده است.

وی از مردم خواست در اماکن عمومی و تجاری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام داشته باشند و گفت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مجددا موجب افزایش بستری ها می شود.

سرپرست فرمانداری لنگرود، با بیان اینکه تاکنون ۲۹۳ هزار و ۱۰۵ دز واکسن در شهرستان تزریق شده است، خاطرنشان کرد: مبارزه با سویه جدید همچنان ادامه دارد و باید مردم را اقناع کنیم تا نسبت به تزریق دزهای باقی مانده اقدام کنند.