شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
سوم خرداد هیچ گاه از خاطرات محو نخواهد.

سوم خرداد هیچ گاه از خاطرات محو نخواهد.

بازدیدها: 19

آئین گلباران و عطر افشانی مزار مطهر شهدا صبح امروز در شهرستان املش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش، مراسم گلباران و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای شهرستان املش به مناسبت سالروز سوم خرداد؛ آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور فرماندار،امام جمعه، فرماندهان سپاه و انتظامی، روسای ادارات، نیروهای نظامی،سپاه پاسدارن، کادر و پرسنل انتظامی و کارکنان ادارات در این شهرستان برگزار شد.


در این مراسم ضمن قرائت زیارت عاشورا ؛حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر، امام جمعه شهرستان سوم خرداد را سند پر افتخار ایران اسلامی دانست و گفت: سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر از روزهای حماسه آفرین و بزرگ ایران اسلامی است که هیچ گاه از یادها نخواهد رفت و هرگز فراموش نخواهد شد.
وی افزود: این روز از ماندگارترین روزهای تاریخ ایران است که رزمندگان اسلام با مجاهدت و جانفشانی در تاریخ بنام خود ثبت کردند و این فتح بزرگ به سبب عظمت هیچ گاه از یادها و خاطره ها محو نخواهد شد.
علی رنجبر به علل ماندگاری این روز اشاره و عنوان کرد: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با دفاع جانانه خود درس بزرگی به دشمنان دادند و در برابر تمامی قدرت ها ایستادند و تنها با سلاح ایمان و عشق به خدا و ولایت فقیه در برابر دشمن ایستادگی کردند.