چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها

شرکت گاز و اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

بازدیدها: 5

همزمان با اجرای برنامه میز خدمت جهادی شرکت گاز گیلان در مصلی شهر رشت، تفاهم نامه همکاری درجهت پوشش بیمه ای فرگیر مابین شرکت گاز و اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی گاز گیلان – عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص مفاد این تقاهم نامه گفت: بر اساس این قرارداد همکاری شرکت گاز استان گیلان متعهد شد تا مطالب آموزشی پوشش بیمه ای فرگیر و نیز آدرس سامانه انعقاد قرارداد بیمه در درگاه های مختلف و به انحاء مختلف اطلاع رسانی نماید.

وی فراهم نمودن زمینه اطلاع رسانی حضوری و حقیقی به خانواده کارکنان شرکت گاز و همچنین انجام تبلیغات محیطی در فضاری اداری، مراسم ها و نشست ها را از دیگر تعهدات شرکت گاز استان گیلان در این تفاهم نامه عنوان کرد.

جمال نیکویی همچنین درخصوص تعهدات طرف مقابل گفت: بر اساس این تفاهم نامه اداره کل تامین اجتماعی موظف به تهیه محتوای آموزشی با موضوع آشنایی با طرح بیمه دانشجویان و زنان خانه دار و همچنین اطلاع رسانی نحوه انعقاد قرارداد بیمه در سامانه خدمات غیرحضوری es.tamin.ir می باشد.

مدیرعامل گاز گیلان در خاتمه با اشاره به اینکه این تفاهم‌نامه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت گاز استان می باشد، گفت: امیدواریم تا با مشارکت و تعامل هرچه بیشتر با سایر نهادها و ادارات دولتی بتوانیم زمینه آسایش و رضایتمندی مردم شریف گیلان را فراهم نماییم.