چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
شرکت گاز گیلان اعلام کرد:قطع گاز در شهرهای تالش، لنگرود، آستارا و لاهیجان+ جزئیات

شرکت گاز گیلان اعلام کرد:قطع گاز در شهرهای تالش، لنگرود، آستارا و لاهیجان+ جزئیات

بازدیدها: 33

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،شرکت گاز گیلان از قطع گاز به علت انجام وصلی گرم و تعمیرات اضطراری شبکه در شهرهای تالش، لنگرود، آستارا، و لاهیجان خبر داد.
شرکت گاز گیلان اعلام کرد: به دلیل تعمیرات اضطراری شبکه انتقال، جریان گاز فردا سه شنبه ۲۳ دی در شهر تالش، خیابان جمهوری اسلامی از میدان امام علی (ع) تا میدان هفت تیر شامل خیابان‌های فدائیان اسلام ۱ و ۲ و رحمانی و کوچه‌های منشعب به علت انجام وصلی گرم و تعمیرات اضطراری شبکه، گاز این مناطق از ساعت ۸ الی ۱۶، در شهر آستارا، شهرک عباس آباد، فاز یک کوچه شکوفه و فرعی های منشعب به علت انجام تعمیرات شبکه و انشعاب، گاز این منطقه از ساعت ۱۵ الی ۱۶، در خیابان موبندان لنگرود، بینش ۲۹ و فرعی های منشعب به علت انجام وصلی گرم از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۳۰، در شهر لنگرود، خیابان حافظ، کوچه صبا و فرعی های منشعب به علت انجام تعمیرات شبکه و انشعاب، گاز از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۰:۳۰، در خیابان کاشف شرقی لاهیجان، کوچه مسجد و محله سنگ مزار و فرعی های منشعب به علت انجام تعمیرات شبکه و انشعاب، از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ و در خیابان کاشف شرقی لاهیجان، کوچه های ۱۴، ۱۶ و ۱۸ و کوچه های منشعب از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ قطع می باشد.

در طول مدت قطع گاز از دستکاری تجهیزات گازرسانی جداً خودداری نمائید. بدیهی است پس از اتمام عملیات، وصل جریان گاز توسط مأمورین اداره گاز صورت می پذیرد. همچنین مشترکین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با مرکز پیام و اتفاقات شرکت گاز به شماره ۱۹۴ تماس حاصل فرمایید.