چهارشنبه , می 25 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / شهرداری لنگرود پیشگام در تقدیر از قهرمانان افتخار آفرین شهرستان …
شهرداری لنگرود پیشگام در تقدیر از قهرمانان افتخار آفرین شهرستان …

شهرداری لنگرود پیشگام در تقدیر از قهرمانان افتخار آفرین شهرستان …

بازدیدها: 11

به گزارش رایان خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود، در اولین روز از هفته تربیت بدنی از افتخارآفرینان لنگرودی که در آوردگاه های جهانی و آسیایی صاحب عنوان شدند، تجلیل بعمل آمد.

▫️طی جلسه ای که با حضور مصطفی طالبی “سرپرست شهرداری لنگرود” ، اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست فرمانداری، جانشین سپاه ناحیه، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیات والیبال ، مدیر عامل باشگاه شهرداری لنگرود و جمعی از پیشکسوتان ورزش شهرستان در سالن کنفرانس شهرداری لنگرود برگزار شد از آقایان اکبر خورشیدی “مربی پرافتخار تیم‌ های ملی وزنه برداری” و محمد صادقی “بازیکن ارزشمند تیم والیبال فولاد سیرجان” ؛ افتخارآفرینان ورزش لنگرود در عرصه های جهانی و آسیایی با اهدای حلقه گل، هدیه و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محسن فداکار “رئیس شورای اسلامی شهر” در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی عنوان کرد :

پتانسیل بالای ورزش شهرستان، حضور پیشکسوتان و اساتید خبره و وجود استعدادهای ناب ورزشی در بین جوانان، نوید روزهای خوشی را برای ورزش شهرستان می دهد.

توجه ویژه قهرمانان ما به بُعد پهلوانی، افتادگی و تواضع و رعایت اخلاق ورزشی در کنار ورزش قهرمانی و کسب عناوین بین المللی، شاخصه هایی است که پهلوانانی نظیر اکبر خورشیدی و محمد صادقی را از سایرین متمایز می کند.
در ادامه سرپرست فرمانداری لنگرود نیز طی سخنان از عملکرد درخشان قهرمانان لنگرودی قدردانی نمود .

سرپرست فرمانداری لنگرود در جلسه تجلیل از قهرمانان

🔹مهندس جعفرزاده فهیم‌ :
ابتکار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود در برپایی این گونه همايش ها قابل تقدیر و ستودنی است
🔸عملکرد درخشان قهرمانان عزیز ما (آقایان خورشیدی و صادقی)‌ در مسابقات آسیایی و جهانی مایه افتخار شهرستان و حتی استان می باشد
🔹باشگاه شهرداری لنگرود علی الخصوص در حوزه والیبال بسیار حرفه ای و موفق عمل نموده است.

مصطفی طالبی سرپرست شهرداری لنگرود در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی اظهار کرد:

🔸شهرستان لنگرود در چند سال گذشته در رشته های ورزشی رشد خوبی داشته و سطح توقع در جامعه از ورزشکاران لنگرودی بالا رفته است که این نشان دهنده پتانسیل بالای این شهرستان در رشته های ورزشی و اشتیاق جوانان به ورزش است.

🔹لنگرود از گذشته نیز در رشته های فوتبال، کشتی و وزنه برداری درخشش خوبی در سطح استان و کشور داشت که در سال های گذشته والیبال و بسکتبال و برخی دیگر از رشته ها نیز اضافه شده است.
🔸خوشبختانه در مسابقات المپیک توکیو که چند وقت پیش برگزار شد پهلوان سامان رضی یکی از نمایندگان کشور در این مسابقات بود که موفق به کسب مدال برنز شد.

🔹در رشته والیبال نیز محمد صادقی ورزشکار جوان شهرمان همراه با تیم فولاد سیرجان موفق به کسب مدال طلا در مسابقات آسیایی شد که یک بار دیگر علاوه بر پرچم خوشرنگ ایران، پرچم شهرمان لنگرود نیز به اهتزار در آمد و به وجود چنین جوانانی که در عرصه های مختلف افتخارآفرینی می کنند به خود می بالیم
🔸اکبر خورشیدی یکی دیگر از سرمایه های شهر و کشورمان است که در کسوت مربی تیم های ملی وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند که با مشاوره ها و هدایت های ایشان تیم نوجوانان بانوان کشورمان توانستند در در مسابقات جهانی که در عربستان برگزار شد به مقام سوم دست یابند
🔹همه ما نیز تلاش می کنیم تا با حمایت از ورزشکاران در احتزار پرچم کشورمان نقش کوچکی نیز داشته باشید.