شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
شهردار رشت: ضرورت ترویج ورزش همگانی توسط شهرداری ها

شهردار رشت: ضرورت ترویج ورزش همگانی توسط شهرداری ها

بازدیدها: 12

رشت گفت: به تیم داری توسط شهرداری ها معتقد نیستم و شهرداری ها می توانند در توسعه ورزش همگانی نقش مهمی ایفا کنند.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت سید محمد احمدی شهردار رشت ظهر دوشنبه (سوم خرداد) در کارگروه ورزشی کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری های کلانشهر کشور اظهار داشت: شهرداری ها به عنوان دستگاه خدمت رسان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی حاضر بوده و خدمات ارزشمندی ارائه می دهند.

وی به ضرورت ترویج ورزش و نقش آن در نشاط اجتماعی تاکید کرد و افزود: شهرداری ها گاهی به علت خدمت رسانی در حوزه های مختلف از کارکنان خود غافل می شوند این در حالی است که ضمن تدوین تقویم ورزشی باید برای ورزش کارکنان خود برنامه ریزی کنند.

شهردار رشت با اشاره به اینکه اعتقادی به تیم داری شهرداری ها ندارم بیان داشت: معتقدم شهرداری ها می توانند با ترویج ورزش همگانی و ورزش محلات نقش مهمی در ایجاد نشاط و ارتقای سلامت شهروندان ایفا کنند.

احمدی با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی می تواند دستاوردهای ارزشمندی برای شهر ها داشته باشد خاطرنشان کرد: برنامه ریزی منسجم در راستای توسعه ورزشی اقدامی ارزشمند توسط شهرداری ها است.

لازم به ذکر است دبیرخانه بررسی مدارک نخبگان ورزشی کارمندان شهرداری های کلانشهر کشور به سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت سپرده شده است.