پنج‌شنبه , می 19 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / شوقی رسما کاندیدا انتخابات 1400 شد؛نمی گذارم آستانه اشرفیه و کیاشهر را نادیده بگیرند | گل لاله نماد انتخاباتی فرهاد شوقی شد
شوقی رسما کاندیدا انتخابات 1400 شد؛نمی گذارم آستانه اشرفیه و کیاشهر را نادیده بگیرند | گل لاله نماد انتخاباتی فرهاد شوقی شد

شوقی رسما کاندیدا انتخابات 1400 شد؛نمی گذارم آستانه اشرفیه و کیاشهر را نادیده بگیرند | گل لاله نماد انتخاباتی فرهاد شوقی شد

بازدیدها: 103

فرهاد شوقی به همراه تعدادی از فرزندان شهدا با در دست داشتن گل لاله به عنوان نماد انتخاباتی خود بعد از حضور در مزار پدر شهیدش در روستای چهارده و تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان شهرستان، در فرمانداری آستانه اشرفیه حاضر شد و داوطلبی خود را به صورت رسمی اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر، فرهاد شوقی به همراه تعدادی از فرزندان شهدا با در دست داشتن گل لاله به عنوان نماد انتخاباتی خود بعد از حضور در مزار پدر شهیدش در روستای چهارده و تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان شهرستان، در فرمانداری آستانه اشرفیه حاضر شد و داوطلبی خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

وی همچنین در آرامگاه سید جلال الدین اشرف و دکتر استاد معین نیز حضور پیدا کرد.

شوقی متولد سال ۱۳۶۵ دارای مدرک دکتری جغرافیا و برنامه ریزی توسعه روستایی و همچنین کارشناس ارشد عمران گرایش سازه است و سابقه عضویت شورای شهر دوره چهارم رشت را دارد.

این کاندیدا بعد از ثبت نام در انتخابات در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این که مردم از درگیری‌ها، سیاسی کاری‌ها و از دعوای گروه‌ها و جناح‌های مختلف خسته هستد، گفت: امروز مردم شهرستان آستانه اشرفیه از اینکه شاهد پیشرفت شهرستان‌های همجوار هستند و صدایشان به جایی نمی‌رسد و جایگاه آن‌ها در بحث پروژه‌های صنعتی، کشاورزی و عمرانی در استان نادیده گرفته شده گلایه بسیاری دارند؛ همچنین مردم کیاشهر از این که تنها از نام بندر بهره می‌برند گله‌مند هستند.

شوقی افزود: سال‌هاست تولید و رفع موانع تولید مهم‌ترین دغدغه رهبری و مردم بوده اما در سطح شهرستان پیشرفتی در این حوزه‌ها لمس نشده است.

وی با اشاره به برنامه‌های خود، اظهار داشت: بنده در زمینه تولید و اشتغال، هم تجربه و هم ارتباطات مناسبی در سطح استان و برخی وزارتخانه‌ها دارم و در این راه تمام تلاشم را برای بهبود وضعیت فعلی انجام می‌دهم؛ همچنین با اقشار مختلف و نخبگان شهرستان نشست داشتم و از ظرفیت‌های شهرستان مطلع هستم.

شوقی در ادامه افزود: اعتقاد دارم جوانان در هر عرصه‌ای ورود کنند تحول آفرین خواهند بود و با همین اعتقاد با جمعی از نخبگان برنامه‌ای مدون و کارامد برای شهرستان آماده کردیم و در صورت اعتماد مردم تمام همت خودم را به کار خواهم گرفت که وزرا و مدیران کل بیشتر از این نتوانند آستانه اشرفیه و کیاشهر را نادیده بگیرند و تلاش خواهم کرد سهم منابع شهرستان از بودجه‌های ملی و استانی را تا حدی که شایسته مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر است ارتقا دهم.