چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
فرخی میکال عنوان کردمنطقه دیلمان با وسعت ۶۰۰ کیلومتری با جاده های کوهستانی، فاقد آمبولانس است

فرخی میکال عنوان کردمنطقه دیلمان با وسعت ۶۰۰ کیلومتری با جاده های کوهستانی، فاقد آمبولانس است

بازدیدها: 9

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر ،منطقه دیلمان با وسعت ۶۰۰ کیلومتری با جاده های کوهستانی، فاقد آمبولانس است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: منطقه دیلمان با وسعت ۶۰۰ کیلومتری با جاده های کوهستانی، فاقد آمبولانس است که طبق جلساتی که با وزیر محترم بهداشت داشتیم دستور برای رفع این مشکل را از شخص وزیر دریافت کردیم.
رسول فرخی میکال؛ نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت؛ با بیان اینکه عمده ترین مشکلات ما در حوزه مسائل کوهستانی از جمله جاده هاست افزود: با توجه به اینکه زمستانی سرد پیش رو داریم و از طرفی مناطق حوزه انتخابیه بنده اغلب کوهستانی است، از وزیر محترم راه برای حل مشکل صعب العبور بودن جاده ها درخواست کمک کرده ایم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: منطقه پیرکوه با حدود بیش از ۴۰ روستا به علت کوهستانی و صعب العبور بودن به یک لودر که در آنجا مستقر باشد نیازمند است.

فرخی میکال عنوان کرد: ما در خانه ملت وظیفه داریم که برای حل مشکلات مردم گام برداریم. از مسئولین عزیر هم خواهشمندم که برای رفاه و آسایش ملت آنچه را که در توان دارند انجام دهند.

وی با بیان اینکه ما در حوزه بهداشت و درمان نیز مشکلاتی داریم افزود: منطقه دیلمان با وسعت ۶۰۰ کیلومتری با جاده های کوهستانی، فاقد آمبولانس است که طبق جلساتی که با وزیر محترم بهداشت داشتیم این درخواست را مطرح کردیم که دستور برای رفع این مشکل را از شخص وزیر دریافت کردیم.