چهارشنبه , می 25 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / فرمانداررودسر:انتخاب شهردار جدید واجارگاه رافرصتی برای سازندگی وتوسعه منطقه است
فرمانداررودسر:انتخاب شهردار جدید واجارگاه رافرصتی برای سازندگی وتوسعه منطقه است

فرمانداررودسر:انتخاب شهردار جدید واجارگاه رافرصتی برای سازندگی وتوسعه منطقه است

بازدیدها: 12

فرماندار رودسر عصر یکشنبه در مراسم معارفه شهردار جدید واجارگاه خدمت بی منت و صادقانه به مردم را مهم ترین رسالت مسئولان در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مدیران باید با عمل به تعهد و پاسخگویی اعتماد عمومی را افزایش دهند.
💢محمد مهدی مظفری ” با بیان اینکه خواسته ها و انتظارات مردم از مسئولان و مدیران به حق و در چارچوب قانون است افزود: باید تلاش شود خواسته ها، انتظارات و مطالبات مردم بتدریج پاسخ و از انباشت آن جلوگیری شود.

💢وی خروجی این اقدام را اعتماد عمومی مردم به نظام عنوان کرد.

💢فرماندار رودسر با یادآوری این مطلب که مدیران نظام با انگیزه خدمت به مردم پای کار آمده اند اظهار کرد: مهم این است که در این زمینه اعتماد مردم را جلب کرده و امید بخشی و نشاط آفرینی را در جامعه با خدمات و کارکردهای مناسب و سازنده ارتقا دهید.
💢”مظفری ” انتخاب شهردار جدید واجارگاه را فرصتی برای سازندگی و توسعه بیشتر منطقه عنوان و اضافه کرد: وی به عنوان جوانی با تجربه، گویا و خدمتگزار برای انجام خدمت به مردم این شهر انتخاب و منصوب شده و آرزوی ما موفقیت ایشان در روند امور است.
💢وی عرصه خدمت را امری ارزشمند ذکر و تصریح کرد: امیدوارم این توفیقی که نصیب آقای سادات دیلمی شده بتوانند با همت، پشتوانه مردمی و همراهی همه مدیران سایه عقب ماندگی ها از این شهر رخت بر بندد.
وی ادامه داد: بر این باورم با بررسی دقیق و نگرش های عمومی که در عرصه خدمت از شهردار جدید واجارگاه سراغ دارم ایشان بتواند با همراهی شورا آتیه زیبا و روشن برای مردم این شهر فراهم نماید.
به گفته مظفری، شهر واجارگاه آینده روشنی دارد و باید تلاش شود با همت و همراهی مردم و مسئولان شاهد رفع محرومیت در این شهر باشیم.

💢مظفری در بخش دیگری از سخنان خود لزوم تعاملات سازنده میان مدیران و رسانه ها را امری مهم برشمرد و گفت: مطمئنا این نگاه و نگرش به نفع جامعه خواهد بود و لازم است مدیران به این مهم به جد توجه کنند.

💢فرماندار رودسر همچنین یاد مرحوم مهندس اسماعیل پور شهردار اسبق واجارگاه را گرامی داشت و گفت: وی انسانی صبور، مودب، با شخصیت و پیگیر در انجام امور بود و یاد او هرگز در ذهن ها فراموش نخواهد شد.