سه‌شنبه , دسامبر 6 2022
آخرین خبرها
فرماندار آستانه اشرفیه در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا عنوان کرد :<br>لزوم تلاش مضاعف برای واکسیناسیون افراد باقیمانده

فرماندار آستانه اشرفیه در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا عنوان کرد :
لزوم تلاش مضاعف برای واکسیناسیون افراد باقیمانده

بازدیدها: 3

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه

جلسه ی ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور دستگاههای اجرایی مرتبط برگزار شد.

فرماندار در این جلسه گفت : در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا چند موضوع مورد تاکید است . اول ؛ تکمیل بحث واکسیناسیون افراد واجد شرایط که با توجه به زحمات و همکاری های مرکز بهداشت ، سپاه و دستگاههای دیگر و همچنین تامین واکسن و کلیه تجهیزات و لوازم مورد نیاز و تزریق واکسن در 59 نقطه از شهرستان ، هنوز حدود ۱۰ درصد از این گروه برای دریافت واکسن مراجعه نکرده اند.

فرماندار افزود : این شرایط ایجاب میکند تا با فرهنگ سازی درست و اقناع سازی افکار عمومی واطلاع رسانی دقیق ، این افراد را برای دریافت واکسن و انجام پروسه ی واکسیناسیون تشویق نماییم.

دکتر رضایی با اشاره بر انجام یک کار جهادی عنوان کرد : باید با انجام یک کار جهادی و انقلابی از طریق فضای مجازی و رسانه ای و کمک و همکاری همه ی دستگاههای اجرایی شهرستان با مراکز بهداشت و البته با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود نسبت به اقناع سازی این عزیزان بپردازیم.

مورد دوم ؛ رعایت پرتکلهای بهداشتی و فاصله گذاریهای اجتماعی و عدم عادی انگاری است که مسلما از طریق همکاری اقشار مختلف جامعه از جمله اصناف در این زمینه میسر خواهد بود .

و سومین مورد ؛ تقویت گشتهای نظارتی در سطح مشاغل و ادارات مختلف بخصوص مشاغل گروه اول که در هر شرایط مجاز به فعالیت هستند و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی است.

در پایان جلسه فرماندار از کلیه ی دستگاههای اجرایی و مدیران و مسئولین نهادها و موسسات خواست تا تمام تلاش خود را برای تکمیل واکسیناسیون بکار بگیرند تا خدای ناکرده شهرستان مجددا درگیر موج جدیدی از این بیماری منحوس نشود.