سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / فرماندار رشت تاکید کرد؛
باید کتابخوانی و ارتقای فرهنگ کتابخوانی دغدغه همگانی شود
فرماندار رشت تاکید کرد؛<br>باید کتابخوانی و ارتقای فرهنگ کتابخوانی دغدغه همگانی شود

فرماندار رشت تاکید کرد؛
باید کتابخوانی و ارتقای فرهنگ کتابخوانی دغدغه همگانی شود

بازدیدها: 1

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه باید کتابخوانی و ارتقای فرهنگ کتابخوانی را یک دغدغه بدانیم، گفت: اگر سطح فرهنگی جامعه را ارتقا دهیم اثر آن را در کاهش آسیب‌های اجتماعی شاهد خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، علی فتح‌اللهی امروز در جلسه کتابخانه‌های شهرستان رشت که با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد، اظهار کرد: اهمیت کتاب و کتابخوانی بر همه مشخص و تکالیف هم روشن است. اگر می‌خواهیم فرهنگ کتابخوانی توسعه یابد باید اول تفکر کتابخوانی را داشته باشیم.
فرماندار شهرستان رشت افزود: در بحث کتابخوانی اگر اراده و تفکر نباشد یقینا نتیجه به کندی صورت می‌گیرد، اگر سطح فرهنگی جامعه را ارتقا دهیم اثر آن را در کاهش آسیب‌های اجتماعی شاهد خواهیم بود.
فتح‌اللهی با بیان اینکه باید کتابخوانی و ارتقای فرهنگ کتابخوانی را یک دغدغه بدانیم، بیان کرد: ایجاد بستر مناسب، پیشرفت فکری و ارتقای سطح فرهنگی از برنامه‌های مهم باشد.
وی اضافه کرد: از اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ2 میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی کتابخانه‌های شهرستان درنظر گرفته شده است.