شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
فرماندار رشت در بازدید از شرکت پگاه گیلان، تاکید کرد:حمایت از واحدهای تولیدی ‌در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی

فرماندار رشت در بازدید از شرکت پگاه گیلان، تاکید کرد:حمایت از واحدهای تولیدی ‌در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی

بازدیدها: 10

‌فرماندار رشت در بازدید از شرکت پگاه گیلان، خواستار حمایت و همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی در راستای حل مشکلات و افزایش ظرفیت تولید در واحدهای تولیدی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح الهی فرماندار شهرستان رشت، در بازدید از شرکت پگاه گیلان، خواستار همکاری همه جانبه، به‌ منظور افزایش سطح سلامت در جامعه، شد.

‌وی افزود: با شناسایی دامداری‌های شهرستان و حذف واسطه‌ها و بازگرداندن آن‌ها به چرخه تولید، کمک شایانی به افزایش دریافت شیرخام و توسعه تولید در پگاه گیلان، می‌شود.‌

فرماندار رشت ضمن اشاره به شرایط سخت اقتصادی حاکم در کشور، خاطر نشان کرد: تلاش برای مدیریت مجموعه های تولیدی همت جهادی می طلبد و بایستی به مدیران مجموعه پگاه که با نگاه توسعه محور موجب پویایی اقتصاد کشور هستند، خدا قوت گفت.

وی افزود: صدای حرکت دستگاه های این واحد تولیدی، نشان از تپش نبض اقتصادی کشور بوده و به ایجاد آرامش و اعتماد به نفس در خانواده و جامعه کمک می کند.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با تاکید بر تامین مواد اولیه واحد های تولیدی از ظرفیت های خود استان، اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های خوب استان در رابطه با تولیدات کشاورزی و دامداری، ظرفیت تبدیل شدن به قطب اول تولیدات کشاورزی در سطح کشور را داشته و باید در این مسیر گام های جدی برداشته شود.

موسی اسماعیل زاده مدیرعامل پگاه گیلان، ضمن ابراز خرسندی از دیدگاه فرماندار شهرستان رشت درخصوص افزایش سطح تعاملات نیز تصریح کرد: پگاه گیلان همواره از اقدامات سازمان‌ها در راستای بهبود و افزایش سطح سلامت در جامعه، حمایت می‌کند.‌

وی افزود: مسئله سلامت و افزایش سرانه مصرف لبنیات در کشور، نیازمند کمک و همکاری تمام سازمان‌های ذیربط بوده که باید در تعامل با یکدیگر، تمرکز خود را به این مسئله، اختصاص دهند.‌

در ادامه با حضور فرماندار رشت و هیئت همراه، ازخطوط تولید پگاه گیلان نیز، بازدید به عمل آمد.