چهارشنبه , مارس 22 2023
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه شورای فرهنگ عمومی بیان داشت:توهین به رئیس جمهوری تخریب نظام است

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه شورای فرهنگ عمومی بیان داشت:توهین به رئیس جمهوری تخریب نظام است

بازدیدها: 6

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه: دکتر رضائی در جلسه شورای فرهنگ عمومی ضمن تبریک حلول ماه رجب و تشکر از مردم فهیم و با بصیرت شهرستان آستانه اشرفیه جهت حضور در رژه ی با شکوه موتوری و خودرویی در ۲۲ بهمن، توهین به رییس جمهوری در راهپیمایی موتوری ۲۲ بهمن را اقدامی غیراخلاقی دانست و گفت: رییس جمهوری مورد احترام رهبر معظم انقلاب است و اقدام ناپسند توهین به وی، پذیرفتنی نیست. افراد قلیلی بر خلاف فضای همدلی در کشور و منویات مقام معظم رهبری دست به این اقدام زدند که شیرینی این حماسه به یادماندنی که در جهان بازتاب گسترده ای داشت را به کام مردم را تلخ کرد.
فرماندارشهرستان آستاته اشرفیه تصریح کرد: مسوولان باید انتقادپذیر و پاسخگو باشند اما کسی حق توهین و ناسزا ندارد. ریاست جمهوری شخص دوم کشور پس از رهبری است و تخریب وی تخریب مجموعه نظام اسلامی است که باید این موضوع را مد نظر داشت.
دکتر رضائی در ادامه با اشاره به سخنان رهبری که فرمودند باید از ترویج بدزبانی جلوگیری شود گفت: ۲۲ بهمن نماد یک انقلاب فرهنگی است، نمادی که‌ امام راحل هم آن را یک انقلاب فرهنگی نامیدند و توهین در این آیین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی، شهدای مدافع سلامت را در امتداد شهدای دفاع مقدس دانست افزود: این عزیزان با تلاش مجاهدانه خود قداست، جوهره و ارزش جدیدی را به مجموعه ارزش‌های جامعه پزشکی ما بخشیدند و با توجه به نزدیکی سالروز شهید مدافع سلامت دکتر کوچکی نیا باید برای گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان شهرداری و دستگاههای فرهنگی اقدامات لازم را بعمل آورند.
دکتر رضائی با بیان اینکه تغییر وضعیت رنگ کرونایی زنگ خطر موج چهارم این بیماری را در استان به صدا در آورده و این هشدار جدی است تصریح کرد: این تبدیل وضعیت‌ها زنگ هشداری برای ورود به موج چهارم است و ضروری است کماکان دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله کاهش تجمعات، کاهش ترددها، رعایت فاصله‌گذاری، استفاده از ماسک را در دستور کار قرار دهیم. چراکه ورود به موج جدید خسارت جبران ناپذیری را به دنبال دارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان با اشاره به مناسبت های پیش رو در ماه رجب و شعبان گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور لازم است حتی المقدور مراسمات از طریق فضای مجازی و به صورت غیر حضوری برگزار شود.