سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهید خوش سیرت مطرح کرد:یادواره شهدا باید با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شود

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهید خوش سیرت مطرح کرد:یادواره شهدا باید با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شود

بازدیدها: 91

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: شهیدان انسان های وارسته ای که با شجاعت و دلاورمردی خود، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کردند و تا آخرین نفس به دفاع از میهن اسلامی پرداختند و امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون و وامدار فداکاری آنها است.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه: دکتر رضائی در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهید خوش سیرت احیا، حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه مهم ترین رسالت مسئولان ارزیابی کرد و اظهار داشت: زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا از دیگر وظایف مهم مسئولان است، افرادی که برای برپایی این نظام زحمت کشیدند و در این راه جان خویش را از دست دادند و می بایست که خاطره و یادشان با حفظ آثار، نوشته ها و وصیت نامه هایشان در تاریخ انقلاب بماند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با تاکید بر برگزاری مداوم یادواره های شهدا خاطرنشان کرد: بصیرت انقلابی دستاورد برگزاری یادواده شهدا است و این مراسمات انسان را آگاه می کند و تذکر می‌دهد که چه خون‌ها برای کشور ریخته شده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: وضعیت پیش آمده از بیماری کرونا موجب غفلت از یاد شهدا نخواهد شد و برنامه ریزی برای این امر مهم باید با جدیت دنبال شود. معلوم نیست تا چه زمانی ویروس کرونا دامن گیر مردم باشد لذا فرصت را نباید از دست داد و بهترین امکان برای سالگرد شهادت شهدا تولید برنامه‌های محتوایی در فضای مجازی و رسانه است.