چهارشنبه , دسامبر 7 2022
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جمع هنرمندان این شهرستان عنوان کرد :<br>هنرمندان نقش برجسته ای در شناساندن هویت فرهنگی و هنری جامعه به جوانان دارند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جمع هنرمندان این شهرستان عنوان کرد :
هنرمندان نقش برجسته ای در شناساندن هویت فرهنگی و هنری جامعه به جوانان دارند.

بازدیدها: 3

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه

هنرمندان نقش برجسته ای در شناساندن هویت فرهنگی و هنری جامعه به جوانان دارند.

دکتر حمید رضایی در جلسه دیدار با هنرمندان گروه هنری “تی تی ” بعد از بازگشت از پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان پس از تقدیر و تبریک به مناسبت حضور و کسب عنوان نخست در موسیقی تاتر و تقدیردر بخش کارگردانی و کاندیدا شدن در بخش نویسندگی این مسابقات ، گفت:حضور و کسب عنوان ، بعنوان نماینده جامعه هنری استان گیلان و شهرستان آستانه اشرفیه باعث افتخار و مباهات است .

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به کنترل نسبی بیماری کرونا و نیز واکسیناسیون اکثر افراد عنوان کرد: برگزاری جشنواره های متعدد بومی و محلی میتواند ، علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی فرصتی برای ارائه آثار مختلف از جمله آثار هنری ، صنایع دستی و … مردم عزیزمان فراهم آورد.

فرماندار اضافه کرد: برگزاری کنسرت های موسیقی، مسابقات ورزشی و جشنواره های مختلف بومی محلی برای شادابی اجتماعی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد بعلاوه هنرمندان در این برنامه ها فرصت پیدا میکنند آثار خود را ارائه نمایند.

دکتر حمید رضایی با اشاره به ظرفیت های هنری شهرستان آستانه اشرفیه گفت: با استفاده از استعدادها و ظرفیت های هنری شهرستان و شناسایی توانمندی های موجود و با برنامه ریزی مدون و صحیح و در کنار سایر ظرفیت ها مثل محصولات خاصی چون برنج،بادام زمینی، ابریشم و … امکان تبدیل آستانه اشرفیه به کانون فعالیت های هنری و جشنواره های بومی محلی وجود دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه اشرفیه گفت: باید تلاش کنیم تا نسل جدید را بیشتر با مفاخر کشور و استان آشنا کنیم و این کار با مشارکت و تلاش هنرمندان میسر خواهد بود.