سه‌شنبه , دسامبر 6 2022
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در کمیسیون پیشگیری از تخلفات ساختمانی خواستار شد؛ضرورت تشکیل پلیس ساختمان برای پیشگیری از تخلفات ساختمانی

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در کمیسیون پیشگیری از تخلفات ساختمانی خواستار شد؛ضرورت تشکیل پلیس ساختمان برای پیشگیری از تخلفات ساختمانی

بازدیدها: 2

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در کمیسیون پیشگیری از تخلفات ساختمانی تشکیل پلیس ساختمان برای پیشگیری از تخلفات ساختمانی در این شهرستان را خواستار شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه: دکتر رضائی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: با ورود به موقع و برخورد قاطع با اولین اقدامات در ساخت و سازهای غیرمجاز می توان تخلفات ناشی از آن را کاهش دهیم.

وی تاکید کرد: مدیران و مسئولان خدمت رسان هم با افزایش تعامل و همکاری با یکدیگر و وحدت رویه می توانند نقش کلیدی در پیشگیری از این تخلفات را داشته باشند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه عنوان کرد: مجموعه قوانین موجود در اعمال نظارت بر ساخت و ساز غیرمجاز توسط شهرداری باید به نحو احسن اجرا شود و سازمان های مختلف نیز در جهت کنترل و نظارت بر این امر خود را درگیر کنند و شهرداری را در این امر یاری نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: مسئولان شهرداری بعضی از تخلفات ساختمانی را بعد از پایان ساخت متوجه می شوند و این امر برخورد با متخلفان را با مشکل مواجه می کند، لذا برای جلوگیری از این مشکلات باید تشکیل پلیس ساختمان در دستور کار مسئولان شهرداری آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر قرار گیرد.