سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان لنگرود :روابط عمومی ها در بیان عملکرد سازمان ها و مدیران نقش کلیدی دارند

فرماندار شهرستان لنگرود :روابط عمومی ها در بیان عملکرد سازمان ها و مدیران نقش کلیدی دارند

بازدیدها: 7

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری لنگرود ، مهندس حیدری فرماندار لنگرود در نشست صمیمی با مسئولین روابط عمومی ادارات و نهادها بمناسبت گرامیداشت 27 اردیبهشت ، روز ارتباطات و روابط عمومی در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود برگزار شد‌، با اشاره به اهمیت روابط عمومی ادارات و سازمان ها اظهار کرد:روابط عمومی هر سازمان و اداره ای برای اهداف و تحقق خاص آن اداره تلاش می کند.
وی با بیان اینکه یک روابط عمومی باید از یک طرف موضوعات مربوط به جامعه را بسنجد و از طرفی دیگر امکانات و توانایی های مربوط به سازمان خود را، و سعی کند تا این دو را با هم تلفیق کند.
فرماندارشهرستان لنگرود با بیان اینکه برداشت درستی از روابط عمومی ها در جامعه نیست،تصریح کرد: هر موضوعی که بتواند تسهیل کننده رفتار و عملکرد سازمان و اداره باشد از وظایفی است که روابط عمومی می تواند آن موضوع را دنبال کند و گزارش عملکرد یکی از وظایف مرتبط با روابط عمومی ها است.
وی با اشاره به سخنان حصرت امام( ره) که فرمود،:کار انجام شده را به مردم بگوئید تا مردم و افکار عمومی بدانند که چه کاری در نظام صورت گرفته است،افزود:روابط عمومی کار آمد باید بتواند با رجوع به ژورنال ها،سوابق، اسناد و مدارک بالا دستی ،تشخیص دهد و تعیین کند که این سازمان کدام موضوعات و رسالت ها را باید دنبال کند و کدام وظایف و نقش را ایفا کند و در مرحله بعد با برنامه ریزی لازم آن اهداف،وظایف و رسالت ها را دنبال و تحقق بخشد.
مهندس رحیم حیدری با بیان اینکه روابط عمومی هر اداره ای باید در راستای اعتماد سازی افکار عمومی حرکت کند و اشتباهات و نقص مجموعه خودش را رفع کند،گفت: روابط عمومی هر سازمانی در همفکری و همراهی و پیشبرد اهداف آن نظام و اقتصاد مقاومتی تاثیر گذار است.
وی همکاری و ارتباط با رسانه ها را از دیگر وظایف روابط عمومی ها دانست و افزود: مردم باید از اخبار و اطلاعات ادارات آگاه باشند.
فرماندار لنگرود با اشاره به انتخابات پیشرو بیان کرد: سعی کنیم با ایجاد دلگرمی انتخابات را با مشارکت مردم به سمت اکثریت آراء بکشانیم.

گفتنی است : در پایان جلسه از مسئولین روابط عمومی ادارات و نهادها با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.