جمعه , مارس 24 2023
آخرین خبرها
فرمانده انتظامی املش : کشف ۳۱ هزار برگ توتو”در یک منزل

فرمانده انتظامی املش : کشف ۳۱ هزار برگ توتو”در یک منزل

بازدیدها: 89

فرمانده انتظامی املش گفت: ۳۱ هزار و ۵۳۲ برگ توتو” پیش بینی نتیجه فوتبال” در بازرسی از یک باب منزل در این شهرستان کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،سرهنگ “باقر رجبی ویسرودی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،با بیان اینکه اگر همه افراد جامعه نسبت به اتفاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند،قطعا امنیت مطلوب تری را میتوان در آن جامعه برقرار کرد اظهار داشت: اقدامات قاطع و قانونی پلیس در راستای برخورد با مجرمان و متخلفان سبب قانون مداری می شود و مولفه های امنیت را ارتقا می دهد.


وی گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع برگه های توتو “پیش بینی نتیجه فوتبال” در شهرستان املش ،بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان املش افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و محل فعالیت متهم را شناسایی و با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی از کشف ۳۱هزار و ۵۳۲ برگ توتو در بازرسی از منزل متهم خبر داد و اذعان داشت: متهم ۳۴ ساله برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی املش با اشاره به اینکه پلیس همواره با افراد متخلف برخورد جدی و قانونی میکند خاطر نشان کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.