سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:ارسال بیش از ۸ هزار پیامک هشدار برای رانندگان متخلف در گیلان
فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:ارسال بیش از ۸ هزار پیامک هشدار برای رانندگان متخلف در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:ارسال بیش از ۸ هزار پیامک هشدار برای رانندگان متخلف در گیلان

بازدیدها: 3

فرمانده انتظامی گیلان هنجارشکنی، حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز و دور دور خودروها را تضییع حقوق شهروندی قلمداد کرد و از ارسال ۸ هزار و ۹۶۱ پیامک هشداری برای رانندگان متخلف و توقیف ۷۴ دستگاه خودرو هنجارشکن در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از ایسنا؛ سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران ضمن ابراز ناخرسندی از برخی رفتارهای هنجارشکنانه و عدم رعایت شئون اسلامی، اظهار کرد: برخی افراد با رفتارهای ناهنجار و عدم رعایت شئون اسلامی، موجب آزرده خاطر شدن شهروندان می‌شوند.
وی افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی از ابتدای طرح نوروزی تاکنون ۷۴ دستگاه خودرو هنجارشکن توقیف و برای ۸۹۶۱ راننده متخلف پیامک هشداری ارسال شده است، هنجارشکنی، حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز و دور دور خودروها را تضییع حقوق شهروندی قلمداد کرد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از بازدید محسوس و نامحسوس، ۱۴ هزار و ۷۸۷ واحد صنفی و اماکن عمومی دیگر از قبیل هتل‌ها، مهمانپذیرها، پایانه‌ها، تالارها در این مدت خبر داد و تصریح کرد: در این راستا برای ۷۹۸ واحد صنفی اخطار پلمب صادر، از هزار و ۴۰۷ واحد صنفی تعهد اخذ و ۴۲ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شده است. پلیس یاریگر شهروندان قانون‌مدار و در عین‌ حال در برخورد با هنجارشکنان برابر قانون رفتار خواهد کرد.

سردار ملکی با قدردانی از زحمات کادر درمان و با اشاره به این مطلب که طرح نوروزی نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات به قوت خود باقی است از شهروندان و مسافران خواست، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و توجه به هشدارهای پلیس در پیشگیری از جرائم و کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، یاریگر نیروی انتظامی و کادر درمان باشند.