پنج‌شنبه , می 26 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / فرمانده سپاه قدس گیلان:جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورها در خاورمیانه است
فرمانده سپاه قدس گیلان:جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورها در خاورمیانه است

فرمانده سپاه قدس گیلان:جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورها در خاورمیانه است

بازدیدها: 6

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر، فرمانده سپاه قدس گیلان، با تاکید بر مناسب بودن اقدامات لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مرزهای شمال غربی کشور، بیان کرد: جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورها در خاورمیانه است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با حضور در نقطه صفر مرزی شمال غرب کشور، از روند فعالیت‌ها و اقدامات لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بازدید کرد.

سردار محمد عبدالله پور در این بازدید با بیان اینکه رزمندگان گیلانی در همه بحران‌ها حفاظ نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: رزمندگان گیلانی از ابتدای دوران دفاع مقدس با حضور خود در جبهه‌های حق علیه باطل با خون‌های پاکشان مانع از جدایی یک وجب از خاک مقدس جمهوری اسلامی شده و وجود هشت هزار شهید هم گواه بر همین مسئله است.

وی لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان را یکی از افتخارات گیلان دانست و گفت: لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان یکی از افتخارات کشور و این استان بوده و چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده که این امر نشان دهنده اوج وفاداری جوانان گیلانی به انقلاب است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر مناسب بودن اقدامات لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مرزهای شمال غربی کشور، بیان کرد: جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورها در خاورمیانه است؛ به این دلیل همواره استکبار در تلاش برای به مخاطره انداختن این مرزها بوده و در این بین نقش مرزبانان و به ویژه لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مرزهای شمال غرب کشور بسیار تاثیرگذار است.

در این بازدید حجت‌الاسلام والمسلمین احسان‌الله محمدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان نیز فرمانده سپاه استان را همراهی می‌کرد.