سه‌شنبه , می 24 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / فــــرماندار در مراسم زنگ استکبار ستیزی عنوان کرد :
سیزده آبان نمایانگر وسعت و امتداد مبارزات ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) علیه استکبار جهانی است
فــــرماندار در مراسم زنگ استکبار ستیزی عنوان کرد :<br>سیزده آبان نمایانگر وسعت و امتداد مبارزات ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) علیه استکبار جهانی است

فــــرماندار در مراسم زنگ استکبار ستیزی عنوان کرد :
سیزده آبان نمایانگر وسعت و امتداد مبارزات ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) علیه استکبار جهانی است

بازدیدها: 4

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه خبری فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه

فرماندار در مراسم زنگ استکبار ستیزی در جمع فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان حضور یافت و عنوان کرد: روز 13 آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران بعنوان روز استکبار ستیزی نامگذاری شده. در چنین روزی سه واقعه ی مهم در سه مقطع تاریخی اتفاق افتاده است. تبعید امام خمینی(ره) دراعتراض ایشان به کاپیتالسیون ، کشتار دانش آموزان و فرهنگیان پیرو خط امام در مبارزات علیه رژیم شاه و تسخیر لانه ی جاسوسی که شاخص اتفاقات به مناسبت نامگذاری این روز است.

فرماندار ادامه داد : مراسم زنگ استکبار ستیزی که در کل کشور ، در این روز بصورت همزمان برگزار میشود یادآور مجاهدت و رشادت های همه ی اقشار جامعه طی ده ها سال بوده که ثمره ی آن با پیروزی انقلاب به رهبری امام خمینی (ره) به بار نشست.

فرماندار با یادآوری توطعه های دشمنان انقلاب همچون تحمیل جنگ هشت ساله اذعان داشت : دشمنان قسم خورده ی جمهوری اسلامی با استفاده از انواع ابزارهای تبلیغاتی و رسانه ای و با ساختن فیلم ، کارتن ، انیمیشن و بازیهای رایانه ای هدفی جز ازبین بردن بینش دینی و فرهنگی جوانان و نوجوانان ما ندارند که این موضوع ما را موظف میکند تا با روشنگری در افکار و با تکیه بر هویت دینی و ملی خود جلوی این تهاجم را بگیریم.

در پایان این مراسم دکتر رضایی فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت : ما امروز این زنگ را به صدا درمی آوریم تا بگوییم ؛ شهیدان عزیز، شهدای فرهنگی و 43 شهید دانش آموز شهرستان آستانه اشرفیه ، ما راه شما را ادامه میدهیم ودر مقابل استکبار می ایستیم.