سه‌شنبه , دسامبر 6 2022
آخرین خبرها
مدیرعامل توزیع برق گیلان خبر داد؛در مراحل ۳۰۰ الی ۵۰۰ طرح تاب آوری دیگر شاهد برخی عیوب منجر به خاموشی نیستیم

مدیرعامل توزیع برق گیلان خبر داد؛در مراحل ۳۰۰ الی ۵۰۰ طرح تاب آوری دیگر شاهد برخی عیوب منجر به خاموشی نیستیم

بازدیدها: 2

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،هنرمند گفت: برای سالجاری ۳۰۰ مرحله از طرح جهادی افزایش تاب آوری در فاز اول در استان پیش بینی شده بود که رو به اتمام است و انتظار آن است که در مراحل ۳۰۰ الی ۵۰۰ طرح تاب آوری دیگر شاهد برخی عیوب منجر به خاموشی نباشیم.
طی برگزاری جلسه‌ای عملکرد کل شرکت در مدیریت بحران بارش برف پنجم دی ماه سالجاری با حضور محمداسماعیل هنرمند مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران صف و ستاد شرکت توزیع نیروی برق بررسی شد.

این جلسه به منظور بررسی نقاط قابل بهبود و قوت مدیریت بحران شرکت و رسیدگی به علل خاموشی‌های موردی و پراکنده رخ داده در بارش برف اخیر و پیشگیری از موارد مشابه برگزار شد.

در این جلسه هنرمند مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از آمادگی و تلاش همکاران برای رفع مشکلات موردی پیش آمده گفت: برای سالجاری ۳۰۰ مرحله از طرح جهادی افزایش تاب آوری در فاز اول در استان پیش بینی شده بود که رو به اتمام است و انتظار آن است که در مراحل ۳۰۰ الی ۵۰۰ طرح تاب آوری دیگر شاهد برخی عیوب منجر به خاموشی که به سادگی قابل پیشگیری هستند، نباشیم.

وی تاکید کرد: همچنین پس از اجرای ۵۰۰ مرحله طرح تاب آوری عملکرد منفی یا مثبت امور‌های توزیع برق در ارتقای پایداری فیدرهای تحت پوشش مشخص خواهد شد.

هنرمند خاطرنشان کرد: برای اینکه مدت زمان طولانی رفع خاموشی‌های مشترکین در زمان بحران اتفاق نیفتد باید تغییر نگرش و هدف گذاری اقدامات امور به منظور رفع بحران در زمان کوتاهتر عملیاتی شود.

مدیرعامل توزیع برق گیلان در خاتمه ضمن اشاره به برخی نقاط قابل بهبود در مدیریت بحران، خواستار رفع این نواقص و کسب آمادگی بیشتر در بحران‌های پیش رو شد.

همچنین در این جلسه محمدعلی میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور شهرستانها، کریم رحمتی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ، سیروس هدایتی نژاد مدیر توزیع برق شهرستان رشت، هریک به ارائه مطالبی در خصوص ارتقاء سطح آمادگی در برابر بحران پرداختند.

در خاتمه نیز مدیران و روئسای امورهای اجرایی دارای خاموشی‌های موردی و سهیم در مقابله با بحران برف اخیر، عملکرد و پیشنهادات خود را ارائه کردند.